Uzzināt vairāk par polarizētām saulesbrillēm

Saulesbriļļu iegādes laikā, Jūs visdrīzāk esat pamanījis, ka polarizētās saulesbrilles paliek ar vien vairāk un vairāk populārākas. Ļoti daudzas firmas un zīmoli izlaiž polarizēto saulesbriļļu līnijas savu ierasto preču klāsta vidū un daži zīmoli, piemēram, Polaroid, pat specializējas polarizācijas novirzienā. Bet ko tieši polarizācija dara un kādas ir tās priekšrocības? Un kad polarizētās saulesbrilles ir ieteicams nēsāt un kad labāk tomēr nē? Šī īsā pamācība Jums palīdzēs to visu uzzināt.

Kas ir polarizācija?

Polarizētās saulesbrilles ir pieejamas dažādās krāsās, formās, materiālos un izmēros. Visumā, tumšās krāsas sniedz augstāku polarizācijas līmeni. Pats galvenais ir tas, ka saulesbrilles ir ar visām tradicionālajām UV aizsardzībam. Un polarizācija sniedz papildus labumu- īpašo filtru, kas ļauj tikai vertikāli orientētai gaismai tikt cauri (kas nozīmē, ka polarizācija novērš un absorbē horizontāli orientētu gaismu.

Bet kas tas ir- horizontāli orientēta gaisma? Tā ir gaisma, kas ‘atlec‘ no horizontālām virsmām. Mūsu vide patstāvīgi absorbē vai atstaro saules gaismu dažādos virzienos; jebkura horizontāla virsma var atspoguļot gaismu, kas var traucēt mūsu redzei. Piemēram, iedomājieties par to, kā sniegs atspoguļo gaismu Jūsu acīs. Vai arī cik grūti ir saredzēt mitru ceļu, kad ir maz saules gaismas. Arī ūdens atspoguļo gaismu, piemēram, ezeri, baseini. Mums apkārt ir neticami daudz dažādu faktoru, kas var netīši radīt aklojošu atspīdumu, kas savukārt var izraisīt bīstamas situācijas. Tādēļ, polarizētās saulesbrilles ir tieši tam paredzētas, ka tās var novērst šīs iepriekš minētās situācijas.

Bez polarizācijas

skatīt bez polarizācijas

Ar polarizāciju

Skatīt ar polarizāciju

Kādas ir polarizēto saulesbriļļu priekšrocības?

 • Tās novērš nepatīkamo vai apžilbinošo atspīdumu.
 • Tās sniedz asāku un skaidrāku redzi un labāku kontrastu intensīvās gaismas situācijās.
 • Tās ļauj labākai krāsu uztverei spožās gaismās.
 • Tās samazina acs nogurumu, kas rodas atspīduma un intensīvas gaismas apstākļos.
 • Tās uzlabo Jūsu ērtību, atrodoties saulē.
 • Tās novērš iespējamo aklumu, piemēram, auto vadīšanas laikā.
 • Tās ir lieliska izvēle sportam un dažādām citām aktivitātēm ārpusē.
 • Tās lieliski darbojas ēnā.

Kas būtu jāņem vērā, ja vēlaties iegādāties polarizētās saulesbrilles:

Polarizētās saulesbrilles piedāvā dažādas priekšrocības, tomēr ir dažas lietas, kas būtu jāpatur prātā to nēsāšanas laikā:

 • Polarizācija nepiedāvā nekādu papildus UV aizsardzību.
 • Polarizācija lielākoties ir paredzēta atspīduma un atstarošanās novēršanai intensīva apgaismojuma apstākļos.
 • Polarizācija LCD ekrānu skatīšanos var padarīt grūtāku.

Crullé: polarizēto saulesbriļļu līnija

Vai nu Jūs meklējat polarizētās saulesbrilles, kas der ikdienas stilam vai arī vēlaties ko stilīgāku un modīgāku, tālu vairs nav jāmeklē- Crullé ir Jūsu brends! Katras Crullé saulesbrilles apvieno sevī polarizāciju ar UV aizsardzību un stilu! Crullé saulesbriļļu līnija ir pieejama dažādās formās un krāsās, tādēļ ikkatrs varēs atrast sev piemērotākās, jebkurai gaumei un noskaņojumam. Šīs stilīgās un izturīgās brilles nāk ar zemu cenu, tādēļ, nekavējies un izmēģini jau tagad!