€ 0

Jūsu groziņā ir sekojošās preces:

Jūsu groziņš pagaidām ir tukšs

Iet uz savu groziņu

Kāpēc un kā pasūtīt brilles internetā?

Brilļu iegāde internetā var likties mazliet bailīga no paša sākuma, taču ir tik daudz priekšrocību, ka ir vērts to izmēģināt. Pirmkārt, tas ir daudz finansiāli izdevīgāk nekā iegādāties no optiķa. Otrkārt, briļļu kvalitāte būs tāda pati vai vēl labāka.Treškārt, mūsdienās ir iespējams izmēģināt brilles internetā ar virtuālās uzlaikošanas rīka palīdzību (kas ir gandrīz tā pat, kā skatīties spogulī). Tātad, tieši kā un kāpec brilles pasūtīt internetā? Šis ceļvedis Jums visu to parādīs!

Sākam ar tīkamā ietvara atrašanu

Ieskatieties mūsu ietvaru un briļļu nodaļā, kur varēsiet atrast lieliskus briļļu zīmolus no oriģināliem brendiem. Bez grūtībām varēsiet filtrēt pēc sev tīkamām formām, krāsām, zīmoliem, krāsām, utt. Lielākā daļa piedāvāto produktu ir iespējams izmēģināt ar virtuālā uzlaikošanas rīka palīdzību. Kolīdz atradīsiet sev tīkamo briļļu ietvaru, aktivējiet virtuālās uzlaikošanas rīku. Tas savienosies ar Jūsu kameru un parādīs, kā ietvari izskatīsies uz Jūsu sejas dzīvajā veidā.

Kas virtuālo spoguli padara par tik īpašu?

Uzklikšķini uz kameras lodziņa/ikonas, kas ir blakus brillēm un tas aktivizēs mūsu virtuālo spoguli. Tas darbojas tāpat, kā parastais spogulis- kamera notvers Jūsu seju un rūpīgi pielaikos izvēlētos briļļu ietvarus. Jūs pat varat pagriezt galvu uz jebkuru pusi- ietvari ‘sekos’ visos virzienos. Tādejādi, Jums ir iespēja redzēt kā izvēlētie ietvari izskatīsies no dažādiem skatpunktiem, kas būs tāpat kā uzlaikojot tās pa īstam! Salīdzinājumam, ieskatieties bilžu piemēros lejā. Viena bilde tika izveidota ar virtuālā spoguļa palīdzību, otra- ar ietvariem dzīvajā. Vai varat pateikt kura bilde ir kura?

Briļļu virtuālā uzlaikošana

Lai pilnībā pārliecinātos, ka brilles Jums piestāvēs un derēs ideāli, pie katra ietvara ir pievienoti izmēri un dimensijas. Tas palīdzēs noteik, cik lieli vai mazi Jūsu izvēlētie ietvari ir, kā arī būs labāks salīdzinājums Jūsu pašreizējām brillēm.

Briļļu dimensijas Briļļu dimensijas

Receptes ievadīšana

Pasūtot brilles internetā, Jums būs nepieciešama briļļu recepte, kas nav vecāka par 6 mēnešiem. Recepti var saņemt no Jūsu optometrista vai oftalmoloģista. Visi stipruma parametri būs norādīti tajā receptē. No šejienes, ievadīt varēsiet stiprumus (dioptrijas) savai kreisajai un labajai acij. Esiet uzmanīgi un veicot pasūtījumu nesajauciet plusa (+) un mīnusa (-) stiprumus. Plusa dioptrijas parasti ir priekš tālredzības- kas nozīmē, ka labi redzat no tāluma, bet sliktāk tuvumā. Mīnusa dioptrijas norāda uz tuvredzību, kas nozīmē, ka labi redzat tuvumā, bet sliktāk tālumā. Ja plusa vai mīnusa zīme nav norādīta, tas nozīmē, ka ir plusa dioptrija. Vienādības zīme(=) norāda uz mīnusa dioptriju. Jūsu receptē var būt norādīta arī ass un cilindra vērtības- tās norāda uz astigmātismu un tās ir iespējams ievadīt tām paredzētajā vietā pasūtījuma veikšanas laikā. Ja šie stiprumi nav norādīti Jūsu receptē, tad vienkārši ievadiet ‘’0’’ tām paredzētajā vietā.

Jūsu acu ārsts receptē būs iekļāvis arī pupilāro attālumu (PD), kas ir nepieciešams pasūtījuma veikšanai. Ne katrs optomestrists/of­talmoloģists to norāda, tādēļ pārliecinies, ka šo informāciju esat paprasījis. Ja tomēr šis attālums nav norādīts, tad Jums ir iespēja to nomērīt pašam ar mūsu precīzo ierīci tiešsaitē vai arī varat izmantot mūsu PD lineāru (ko droši varat izprintēt).

Vai recepti esat saņēmis pavisam nesen? Ja tā, tad nekavējies un nosūti to mums, lai varētu saņemt €6 lielu atlaidi uz jaunu briļļu iegādi.

Pēc tam, kad parametrus esat ievadījis pasūtījuma formā, Jums ir iespēja izvēlēties lēcu veidu savām jaunajām brillēm. Mēs piedāvājam 4 veidus ar dažādu lēcu biezumu. Balstoties uz to, kādi parametri ir ievadīti, vispiemērotākās lēcas automātiski būs izvēlētas. Ja ir nepieciešams, to Jūs varat nomainīt. Taču atcerieties, atkarībā no tā, kādi briļļu parametri ir ievadīti, ne vienmēr ir iespējams nomainīt uz citu lēcu- noteiktiem stiprumiem un parametriem ir piemērotas noteikta biezuma lēciņas.

Ja Jūs vēl joprojām uztraucieties par pasūtījuma veikšanu internetā vai par to, vai parametri ir ievadīti pareizi, nekautrējieties un sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu. Mēs ar prieku Jums palīdzēsim veikt un noformēt pasūtījumu.

Kopsavilkums: kāpēc izvēlēties iegādāties brilles internetā?

  • Jūs saņemsiet brilles identiskas tām no Jūsu optiķa, tikai par vienu trešdaļu no optiķa piedāvātās cenas
  • Jums ir iespēja izvēlēties no vairāk kā 3 000 modeļiem
  • standarda piegāde uz visiem pasūtījumiem virs €39,89ir par velti
  • brilles varēsiet pielaikot ar ļoti efektīvu virtuālā spoguļa rīku
  • visas mūsu lēcas ir ar visprogresīvākajiem filtriem un pārklājumiem- UV filtriem, stikla cietinājumu, anti-reflektīvu pārklājumu, pašattīrošu pārklājumu, kā arī ar oleofobisku un antistatisku pārklājumu.

Ko Jūs vēl gaidāt? Atrodies savas jaunās brilles šeit:

VISA Master Card AMERICAN EXPRESS DISCOVER PayPal DHL omniva
Top