€0

Jūsu groziņš pagaidām ir tukšs

Iet uz savu groziņu

Johnson & Johnson kontaktlēcas

Johnson & Johnson ir globāla amerikāņu firma, kas tika nodibināta 1886. gadā. Šī firma ražo dažādus kontaktlēcu un acs aprūpes produktus. Johnson and Johnson Vision Care ir stabile vēsture kontaktlēcu industrijā, un lielus panākumus tā guva, kad ap 1980. gadiem pasaulē pirmās mīkstās vienreizējas lietošanas kontaktlēcas Acuvue tika iepazīstinātas. Šis īpašais atklājums tika pavadīts ar nākamo atklājumu- 1990.gados pasaules vēsturē tika iepazīstinātas pirmās dienas vienreizējās lietošanas kontaktlēcas. Un pat šodien Johnson & Johnson neapstājas un turpināt revolucionizēt kontaktlēcu tehnoloģijas, materiālus un produktus.

Kvalitatīvas kontaktlēcas no Johnson & Johnson

Mēs piedāvājam dažādas Johnson and Johnson Vision Care’s augstas kvalitātes 2-nedēļu kontaktlēcas kā arī pieejamas dienas kontaktlēcas. Acuvue produktu līnija, tai skaitā Acuvue Oasys un 1 Day Acuvue Moist, ir vienas no populārākajām precēm. Acuvue Oasys Astigmātismam un 1 Day Acuvue Moist Astigmātismam domātās toriskās kontaktlēcas ir arī pieejamas. Visas Johnson & Johnson kontaktlēcas satur UV filtrus un augstu ūdens sastāvu, un to 2-nedēļu Acuvue Oasys kontaktlēcas ir atzītas par labu lietošanai pa nakti (gulēšanai).

Vairāk informācijas
Jūs esat apskatījis visas pašreizējo filtru izvēles preces. Ja vēlaties apskatīt citas preces, lūdzu, rediģējiet filtra iestatījumus.
VISA Master Card AMERICAN EXPRESS DISCOVER PayPal DHL omniva