Par Mums

Oriģināli produkti par zemām cenām

You can also contact us in English.

Мы также говорим по-русски.

Mēs vienīgi pārdodam oriģinālos produktus un kontaktlēcas, kas ir piegādāti pa tiešo no reģistrētiem ražotājiem. Piedāvātie produkti ir tādi paši, kādus Jūs varat atrast pazīstamu optiķu veikalos un tirdzniecības centros.

Mēs iegādājamies mūsu produktus pa tiešo no ražotājiem un par daudz zemākām cenām un tādēļ esam spējīgi būt aktīvi gandrīz visās Eiropas valstīs un apkalpot ātri un efektīvi mūsu plašo klientu bāzi. Mēs darbojamies tikai kā internetveikals, kas samazina mūsu izdevumus būtiski. Tādēļ, jebkura atlaide saņemta no mūsu ražotājiem un zemās darbošanās izmaksas spēj atspuguļoties uz mūsu zemo produktu cenu piedāvājumu. Īsi sakot, mēs spējam Jums piedāvāt Jums ierastos augstās kvalitātes produktus par daudz zemākām cenām!

Veikalu tīkls ar ilggadēju pieredzi

Alensa map

Alensas zīmola tīkls, kas arī iekļauj Alensa.lv, atrodas darbībā jau no 2007. gada, kas iesākās ar pirmā internetveikala atklāšanu Čehijā, Austrijā un Slovākijā. Pēdējo 10 gadu laikā, mūsu zīmols ir stipri pieaudzis un ir spējis izvērsties gandrīz pa visām Eiropas valstīm. Pieredze un zināšanas, uzkrātas šajā laikā, ir spējusi uzlabot un pilnveidot plašo produktu piedāvājumu, nostiprināt pieredzējušus klientu apkalpošanas nodaļas pārstāvjus un tā rezultātā- tūkstošiem apmierinātu klientu.

Uz doto brīdi, Alensas veikalu tīkls sastāv no: Austrijas, Beļģijas, Bulgārijas, Čehijas, Horvātijas, Dānijas, Igaunijas, Somijas, Francijas, Vācijas, Grieķijas, Ungārijas, Īrijas, Itālijas, Latvijas, Lietuvas, Maltas, Nīderlandes, Norvēģijas, Polijas, Portugāles, Rumānijas, Slovākijas, Slovēnijas, Zviedrijas, Šveices, Lielbritānijas un Ukrainas.

Plašs piedāvājums un apmierināti klienti

Mēs esam lepni, ka mums pieder ļoti plašs piedāvājumu klāsts, un mūsu noliktavā ir vienmēr ap 500 000 kontaktlēcu iepakojumu. Tas ļauj mums izsūtīt apmēram 97% pasūtījumu tajā dienā, kad šis pasūtījums ir veikts.

Mēs apstrādājam apmēram 100 000 dažādu pasūtījumu ik mēnesi, un mūsu sastāvā esošie virs 100 darbinieku ir šeit, lai Jums palīdzētu.

Alensa velta ļoti daudz uzmanības un laika, lai mūsu klienti spētu izbaudīt gan lielisku produktu, gan pakalpojumu. Mēs parūpējamies, lai piegāde būtu ātra, visi piedāvātie produkti vislabākās kvalitātes un cenas- zemākās pieejamās valstī, kurā atrodamies. Un pats par sevi saprotams, mūsu klientu apkalpošanas nodaļa būs vienmēr Jums pie rokas, kur uzmanīga aprūpe un apkalpošana tiks sniegta vienmēr.

Ja Jums ir radušies jautājumi, problēmas vai bažas, lūdzu nekautrējieties ar mums sazināties. Mēs atbildēsim uz Jūsu jautājumu tik drīzi cik tas ir iespējams. Mēs augsti vērtējam Jūsu domas un mūsu produkta vai pakalpojuma pieredzi, jo šīs atsauksmes spēj uzlabot mūsu pakalpojumus un sniegt labāku klientu pieredzi.

Kontaktinformācija

E-pasts: info@alensa.lv

Sazināties ar mums tiešsaitē šeit

Preču atgriešanas adrese:

Lūdzu, ņemiet vērā, ka lejup minētā adrese ir domāta tikai un vienīgi produktu atgriešanai. Šajā adresē nav iespējams izņemt pasūtījumu, kā arī šajā adresē netiek pieņemti klientu pieprasījumi, jautājumi, utt.

Alensa Latvija
Regus
Riga Esplanade, 2. un7.stāvs
Dzirnavu iela 57A
Rīga
LV-1010

Reģistrācija un darbība

Visi produkti un pakalpojumi ir piegādāti no mūsu galvenā operatora jeb mātes firmas Alensa. Mūsu loģistikas centrs atrodas Čehijas Republikā. Mūsu mājaslapa Alensa.lv darbojas caur Alensa s.r.o., kura ir reģistrēta lejup minētajā adresē:

Alensa s.r.o.
Českomoravská 2408/1a
190 00 Praha 9
PVN maksātāja numurs: CZ27179681

Tālāka informācija: