Kontaktlēcas bez receptes

Ar Alensa.lv, Jums ir iespēja pasūtīt kontaktlēcas nenorādot receptes kopiju . Piekrītot mūsu lietošanas nosacījumiem un noteikumiem pasūtījuma veikšanas brīdī, Jūs piekrītat, ka Jums ir derīga recepte, kura nav vecāka par 12 mēnešiem.

Mēs ļoti iesakām veikt acu pārbaudi vismaz vienreiz gadā , lai pārliecinātos un nodrošinātos, ka Jūsu acs veselībā nav nekādu būtisku noviržu vai izmaiņu. Pēc likuma, Jūsu optiķim ir jāizsniedz receptes kopija pēc acu testa vai pārbaudes, kā arī pēc kontaktlēcu pielaikošanas . Un ar šo recepti Jūs varat izvēlēties, kurā veikalā iegādāties savas kontaktlēcas vai brilles .

Pirms pasūtīšanas, mēs stingri iesakam, lai Jūs pārbaudītu receptes derīgumu (norādīto datumu) un lūdzu iegādājieties tikai tās kontaktēcas, kuras Jūsu optiķis ir izrakstītas speciāli priekš Jums . Lai izvairītos no diskomforta sajūtas vai kontaktlēcu nepiemērotības (un nesaderības) Jūsu acīm, esiet uzmanīgi un nenovirzieties no optiķa ieteiktajiem parametriem .

Lūdzu ņemiet vērā, ka Jūsu brillēm domātā recepte nav derīga kontaktlēcu iegādāšanai . Kontaktlēcu tests un pielaikošana atšķiras no brillēm domātā testa, tādēļ gala parametri atšķirsies. Lūdzu neaizmirsti virpirms apciemot savu optiķi.


Piezīme:
Alensa.lv neuzņemas atbildību par negadījumiem, kas var notikt, ja klients izvēlas iegādāties
kontaktlēcas vai brilles, kuras neatbilst receptē norādītajiem parametriem, speciālajiem zīmoliem
vai ražotājiem.

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?