€ 0

Jūsu groziņā ir sekojošās preces:

Jūsu groziņš pagaidām ir tukšs

Iet uz savu groziņu

Kontaktlēcu receptes saņemšana

Pirms Jūs izdomājat nēsāt kontaktlēcas, Jums ir jāiziet acu pārbaude un kontaktlēcu pielaikošana pie Jūsu optiķa . Ja Jūs nekad neesat nēsājis kontaktlēcas, tad iesākotnējais process var šķist sarežģīts, taču patiesībā tas ir bez sāpēm un ļoti viegls. Lejā ir minēti netieši mājieni par to, ko Jūs varat sagaidīt kontaktlēcu pielaikošanas laikā:

• Jūsu acu ābola pārbaude un mērījumi
• Ieteikumi, kādas kontaktlēcas ir Jums vispiemērotākās, balstoties uz Jūsu mērījuma rezultātiem, medicīnas vēsturi un dzīves stilu
• Optiķis ieliks Jūsu izvēlēto kontaktlēcu Jūsu acī un novērtēs tās piemērotību un komforta līmeni
• Kamēr atradīsieties optiķa kabinetā, Jums būs jāuzgaida apmēram 30 minūtes, kamēr kontaktlēca nostabilizēsies Jūsu acīs

Performing an eye exam by optometrist

Dzīvesveida apsvēršana

Kad atradīsieties pie sava optiķa, vairāki faktori būs jāizrunā. Jūsu optiķis uzdos jautājumus par medicīnas vēsturi, tajā skaitā par medicīnas līdzekļiem, kurus Jūs lietojat, vai esat lietojušie iepriekš, it īpaši tajā gadījumā, ja esat cietuši no hroniskām slimībām. Jūs arī vēlēsieties apspriest savu dzīvesveidu, jo no tā var būt atkarīgs, kāda veida kontaktlēcas jums būs visvairāk piemērotas. Vai Jūs esat aktīvs sportists? Vai pavadiet daudz laika svaigā gaisā? Vai arī Jūs pavadiet ilgas stundas sēžot pie datora vai arī Jūs bieži ceļojiet? Un vai Jūs uztraucieties par cenām? Atbildes uz visiem šiem jautājumiem palīdzēs Jūsu optiķim ieteikt Jums vispiemērotākās kontaktlēcas. Varbūt Jums vispiemērotākās būs pagarinātās lietošanas kontaktlēcas vai arī vienas dienas lietošanai paredzētās kontaktlēcas būs vispiemērotākās. To Jūs uzzināsiet apmeklējuma laikā.

Sākums ar kontakltēcām

Pēc šīs pirmās uzlaikošanas, un ja Jūs jūtieties ērti ar izvēlētajām lēcām, Jūsu optiķis izvērtēs pielaikošanas piederību un uztaisīs redzes vīzijas testu. Un, kamēr esat pie sava optiķa, Jums būs dota iespēja pašiem ielikt un izņemt kontaktlēcas sava optiķa pārraudzībā. Un visbeidzot, Jūsu optiķis arī pastāstīs par to, kā kontkaltēcas ir jākopj, jārūpējas tām to nēsāšanas un uzglabāšanas laikā. Optiķis Jums ieteiks atnākt uz nākamo pārbaudi, neilgi pēc šīs, lai varētu pārliecināties, ka Jūs tiekat ar kontaktlēcām galā bez grūtībām. Nedēļu vai divas pirms Jūsu noteiktās pārbaudes, Jums būs iespēja izmēģinat savas lēcas mājās. Jebkādu neskaidrību gadījumā, zvaniet savam optiķim nekavējoties. Jūs, protams, varat griezties pie mūsu ceļvežiem un pamācībām ieliekot un izņemot kontaktlēcas.

Izmēģinājuma kontaktlēcas

Trial contact lenses from optician

Vienīgi Jūsu optiķis ir autorizēts izsniegt Jums izmēģinājuma kontaktlēcas, jo kārtīga medikālā pārbaude un aprūpe is nepieciešama izvēloties kontaktlēcas. Tas var aizņemt vairākas apmeklēšanas reizes un izmēģinājumus, kamēr atradīsiet sev piemērotākās kontaktlēcas, bet kolīdz Jūs un Jūsu optiķis esat vienojušies par noteikta zīmola un nēsāšanas veidu, Jūs varat droši iegādāties ieteiktās lēcas no cita veikala, e-veikala, izplatītāja, utt. Neaizmirsti apciemot savu optiķi regulārai pārbaudei un receptes atjaunināšanai vizmaz reizi gadā!

Kontaktlēcu un briļļu receptes

ir svarīgi atcerēties, ka Jūsu briļļu un kontaktlēcu receptes atšķiras! Dažādi parametri ir nepieciešami, lai precīzi nomērītu kontaktlēcu piemērotību, jo kontaktlēcas atrodas tieši uz Jūsu acs ābola. Tādēļ, ja Jūs esat izlēmuši nomainīt brilles uz kontaktlēcām, šis tests ir ļoti svarīgs . Ja Jums jau ir kontaktlēcu recepte un ir nepieciešama palīdzība to saprast pilnībā, lūdzu ieskaties mūsu ceļvedī- kontaktlēcu receptes atšifrēšana.

Atbildēt uz # - Atcelt
VISA Master Card AMERICAN EXPRESS DISCOVER PayPal DHL omniva
Top