Iepirkšanās Instrukcijas

Pasūtiet tikai tās kontaktlēcas, ko Jūs jau esat izmēģinājis

Mēs iesakam pasūtīt tikai tās kontaktlēcasa, ko Jūsu optiķis Jums ir izrakstījis, un nevienas citas lēcas. Nomainot izrakstītas kontaktlēcas uz pavisam citu zīmolu bez iepriekšējās pielaikošanas var izraisīt nepanesamības risku un Jums tās vienkārši nederēs. Līdzīgi vai pat tādi paši parametri nenodrošina veiksmi un saderību ar Jūsu acīm! Pasūtot sev nenozīmētās kontaktlēcas var radīt arī materiālos zaudējumus. Ir bijuši gadījumi, kad nopienti veselības traucējumi ir tikuši izraisīti, jo kontaktlēcas ir nomainītas uz jaunu zīmolu bez iepriekšējas izmēģināšanas un pielaikošanas. Katrs nēsātājs panes lēcas savādāk. Kas der Jūsu kolēģim, var nederēt Jums. Pat ja kāds ir veiksmīgi nomainījis Acuvue 2 uz Acuvue Advance, tas nenozīmē, ka arī Jums tas izdosies un Jūsu acis tam pielāgosies.

Pasūtiet kontaktlēcas internetā vienīgi ja Jūs ziniet savus tiešos parametrus!.

Rādiuss (Base curve) - BC Diametrs (Diameter) - DIA Cilindrs (Cylinder) - CYL (toriskās kontaktlēcas) Ass (Axis)- AXIS (toriskās kontaktlēcas) Papildus parametri - ADD (bifokālās vai multifokālās kontaktlēcas)

Kā iepirkties?

Atrodi sev tīkamās kontaktlēcas, pievieno tās savam iepirkšanās groziņam un izvēlies savus parametrus saskaņā ar to informāciju, kas ir atrodama uz kastītes vai plastmasas konteinera kurā lēcas ir uzglabātas. Uzreiz pēc tam, Jums tiks norādīts pašreizējais skaits ar Jūsu izvēlētajiem parametriem, kas ir atrodams mūsu noliktavā. Nākošais solis ir savas kontaktinformācijas ievadīšana un izvēlētā pasūtījuma apstiprināšana. Pasūtījums tām precēm, kuras pašreiz ir atrodamas mūsu noliktavā, tiek izsūtītas 24 stundu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas.

Regulāra acu pārbaude

Mēs iesakām, ka Jūs savas acis pārbaudat pie speciālista (pie oftalmologa, ja iespējams) vismaz reizi 12 mēnešos. Tas attiecas uz visām kontaktlēcām, iekļaujot krāsainās lēcas.

Šķīdumi

Līdzīgi kā kontaktlēcas, arī kontaktlēcu šķīdumi ir panesami dažādi. Pašreizējā izvēle ir ļoti plaša- sākot ar bāzes fizioloģiskiem šķīdumiem domāti skalošanai, vai standarta dezinfekcijas šķīdumiem līdz pat augstas kvalitātes šķīdumiem, kuru sastāvā ir iekļautas papildus mitrināšanas vielas,- kā par piemēru Laim-Care sastāvā ie iekļauta hialuronskābe (hyaluronic acid) vai nātrija hialuronāts (sodium hyaluronate). Pavisam atsevišķa grupa ir sķīdumiem ar ūdeņraža peroksīda balstītu sastāvu, kuru efektivitāte pārsniedz ķīmisko šķīdumu efektivitāti. Un šie šķīdumi ir daudz maigāki Jūsu acīm.

Lielākā daļa cilvēku attīsta sava veida alerģiju pret dažādām vielām, kas atrodas šķīdumu sastāvā, ja viens un tas pats zīmola šķīdums tiek lietots ilgāk nekā 2 gadus. Tādēļ eksperti iesaka pamainīt dažādus zīmolus. Bet atceries konsultēties ar savu acu ārstu pirms veicas jebkādas pārmaiņas!.