€0

Jūsu groziņš pagaidām ir tukšs

Iet uz savu groziņu

HYLO-GEL Acu Pilieni 10 ml

€13.59
97% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums piektdiena 28.1. Stock day info: Today 28. janvāris Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 28. janvāris izvēlies atribūtus...
Ir noliktavā

Piegāde

DHL
1-2 Dienas €4.99
omniva
3-4 Dienas €2.99
€13.59
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.59 uz pasūtījumiem virs €60.00

HYLO-GEL mitrinošie acu pilieni

HYLO GEL ir lubricējošie acu pilieni ar palielinātu nātrija hialuronāta daudzumu. HYLO-GEL pilieni tika izgatavoti no firmas Ursapharm, lai sniegtu intensīvu mitrināšanu hroniski sausām acīm un pēc ķirurģiskas procedūras.

Neesi pārliecināts kā pareizi lietot pilienus? Ieskaties mūsu pamācībā. Bet īsumā, lietošanas ir pavisam vienkārša. Iepilinām acs pilienus pirms kontaktlēcu ielikšanas un pēc kontaktlēcu izņemšanas. Līdzko acu pilieni ir iekšā acī, vienkārši pamirkšķinām pāris reizes.

Mitrums kontaktlēcām

HYLO-GEL acu pilieni arī efektīvi lubricē un mitrina visa veida lēcas. Kontaktlēcu nēsātājiem, mēs iesakām izmantot arī kopšanas šķīdumus, kas satur hialuronskābi, piemēram, Gelone vai Laim-Care.

Augsts hialuronskābes sastāvs

Pilienu uzlabotais nātrija hialuronskābes līmenis nodrošina pilienu viskozitāti, un tas nozīmē, ka pilieni neiztecēs no acīm pēc to iepilināšanas! Tie izcili pielīp pie acs virsmas pārklājuma, izveidojot aizsargslāni, kas novērš acs sausumu un palielina šūnu reģenerācijas spēju.

Bez konservantiem

Konservantu neesamība ļoti samazina risku ar iespējamajām blakus parādībām un ļauj izmantot HYLO-GEL acu pilienus bez ierobežojumiem. To patentētā aplikācijas sistēma, COMOD®, novērš nevajadzīgo mikroorganismu klātbūtni, un sniedz akurātu lietošanu, bez pārdozēšanas iespējas. HYLO-GEL acu pilieni ir jāizlieto 6 nedēļu laikā pēc pudeles atvēršanas.

Parametri

Ražotājs: Ursapharm
Iepakojuma apjoms: 10 ml
Lietošana pēc atvēršanas: 6 mēneši
Derīguma termiņš : 6 mēneši un vairāk
Konservanti:
Satur nātrija hialuronātu:
Var lietot kopā ar kontaktlēcām:
GUDRA
ALTERNATĪVA
Populārs

Gelone Acu Pilieni 10 ml

Ir noliktavā
  • Var lietot pat ja lēcas ir ieliktas
  • Ātrs atvieglojums kairinājumam
  • Ilglaicīgs efekts
Cena tikai: €4.10
GUDRA
ALTERNATĪVA

Atsauksmes

97%
63 no mūsu klientiem iesaka šo preci

Komentāri (2)

Vai ir kādi jautājumi?

Iluta

Nav grūtības lietot ar mīkstajām lēcām. Lietoju jau ilgāku laiku, bet ar pārtaukumiem, savādāk acis pierod :P Piegāde bija kādas 3 dienas, ar pakomatu Rīgā.

Lauriņa

Pasakiet lūdzu, kādā vietā un siltumā var uzglabāt šos pilienus?

Atbilde

info@alensa.lv

Labrīt! Šie pilieni ir jāuzglabā istabas temperatūrā, vēlams pēc iespējas vēsakā vietā, un ne uz tiešas saules saskares. Kā arī, lai mazi bērni viegli nevarētu viegli pietikt klāt! Ar cieņu, Alensa.lv komanda

VISA Master Card AMERICAN EXPRESS DISCOVER PayPal DHL omniva