HYLO-FRESH acu pilieni 10ml

€10.49
95% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums trešdiena 29.3. izvēlies atribūtus...
Pakomāts sūtījuma izņemšanai (2–3 Dienas) €2.99 *
Omniva (Piegāde ar kurjeru uz Jūsu mājām) (2–3 Dienas) €2.99 *
DHL EXPRESS (1–2 Dienas) €9.99   
* PIEGĀDE PAR VELTI uz visām kontaktlēcām, brillēm un saulesbrillēm!
€10.49
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.59 uz pasūtījumiem virs €80.00

HYLO-FRESH 10 ml acu pilieni

HYLO-FRESH ir acu pilieni bez konservantiem un fosfātiem, kurus lieto, lai atbrīvotos no nogurušām un iekairinātām acīm. HYLO-FRESH sastāvā ir nātrija hialuronāts un ārstniecības žibulīša ekstrakts (no latīņu valodas- Euphrasia officinalis)- zāle, kas ir pazīstama kā dabisks līdzeklis acs problēmu novēršanai.

Vai nu Jūs piedzīvojat acs sagurumu vai iekairinājumu saules, putekļu, vēja, ilgstoša laika pavadīšanas pie datora ekrāna dēļ vai kādu citu iemeslu dēļ, HYLO-FRESH sniegs nomierinošu un atsvaidzinošu sajūtu Jūsu actiņām.

Žibulīša ekstrakts

Gadsimtiem ilgi, ārstniecības žibulītis ir izmantots, lai tiktu galā ar acs uzpampumiem, iekaisumiem, sārtuma, un citām kaitēm. Šis ekstrakts ir izmantots šajos pilienos, tādēļ pilieni spēj sniegt neticami nomierinošu efektu. Pateicoties arī nātrija hialuronātam pievienojumam šo pilienu sastāvā, acis būs pietiekami mitras, lubricētas, 'ieeļļotas' un atsvaidzinātas.

300 dozas

HYLO-FRESH pilieni ir ar patentēto COMOD® dozēšanas sistēmu. COMOD® ir sarežģīti izstrādāta sistēma, kas nodrošina šķīduma sterilitāti pudelītē, jo baktērijas un piesārņotāji, pateicoties šai sistēmai, nevar iekļūt iekšā. Tādejādi, šīs sistēmas dēļ, šķīdumam nav pievienoti konservanti vai fosfāti.

Dozēšanas sistēma ļauj izdalīt tieši vienu pilienu ar katru reizi, nospiežot uz pumpju . Tādejādi, Jūs iegūsiet tieši 300 pilienus šajos 10 ml lielajā šķīduma iepakojumā!

Kā un kad HYLO-FRESH lietot?

Šie pilieni ir perfekti vidējiem, pagaidu simptomiem un ik pa laikam nogurušām vai sausām acīm. Ideāli, lietojiet vienu pilienu katrā acī, maksimums 3 reizes dienā.

Šie pilieni var būt lietoti līdz pat 6 mēnešiem no pirmās atvēršanas dienas.

Pateicoties tam, ka konservanti nepiemīt acu pilienu HYLO-FRESH sastāvā, pilieni ir ļoti labi piemēroti lietošanai arī ar kontaktlēcām.

Parametri - HYLO-FRESH acu pilieni 10ml

Ražotājs: Ursapharm
Iepakojuma apjoms: 10 ml
Lietošana pēc atvēršanas: 6 mēneši
Konservanti:
Satur nātrija hialuronātu:
Var lietot kopā ar kontaktlēcām:
Medicīniska ierīce:

Atsauksmes

95%
60 no mūsu klientiem iesaka šo preci atsauksmes nav pārbaudītas

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?