Hyal-Drop Multi acu pilieni 10 ml

€10.59
97% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 27.3. izvēlies atribūtus...
Pakomāts sūtījuma izņemšanai (2–3 Dienas) €2.99 *
Omniva (Piegāde ar kurjeru uz Jūsu mājām) (2–3 Dienas) €2.99 *
DHL EXPRESS (1–2 Dienas) €9.99   
* PIEGĀDE PAR VELTI uz visām kontaktlēcām, brillēm un saulesbrillēm!
€10.59
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.59 uz pasūtījumiem virs €80.00

Hyal-Drop Multi lubricējošie acu pilieni

Hyal-Drop Multi ir lubricējošie acu pilieni no firmas Bausch & Lomb, un ir izveidoti tā, ka to sastāvs ir ļoti tuvs cilvēka dabiskajām asarām. Tie sniedz tūlītēju atvieglojumu un ērtību iekaisušām un sausām acīm un tādēļ var tikt lietoti, lai mitrinātu visāda veida mīkstās un cietās kontaktlēcas.

Dabiska mitrināšana bez konservantiem

Hyal-Drop Multi acu pilieni nesatur konservantus, tādēļ tie var tikt lietoti bez ierobežojumiem. Aktīvie mitrināšanas komponenti šajos pilienos ir hialuronskābe (nātrija hialuronāts)- viela, kas dabiski veidojas cilvēka ķermenī un ir viena no cilvēka dabisko asaru sastāvdaļām.

Patentētā aplikācijas sistēma

Hyal-Drop Multi pudelīte iekļauj sevī patentēto aplikācijas mehānismu, kas nodrošina vieglu lietošanu un tiešu dozu, kas nepieciešama Jūsu acīm! Tas arī palīdz uzturēt pilienu lietošanu sterilu un daudzkārt mazina iespēju inficēties vai “ielaist sevī” nelabvēlīgos mikrobus.

Kā tieši Hyal-Drop Multi acu pilieni strādā?

Hyal-Drop Multi acu pilieni ir piemēroti visiem, kas cieš no sausām vai iekaisušām acīm. Tie palīdz nostabilizēt acs pārklājuma nolietošanos, kas tādejādi novērš acs izžūšanu. Tie arī palīdz aizsargāt pret nelabvēlīgajiem vides faktoriem, tādiem kā smoga, vēja, gaisa kondicionēšanas vai putekļaina vēja. Šie pilieni var tikt lietoti līdz pat 3 mēnešiem no pirmās atvēršanas dienas.

Vai Jūs ciešat no sausām acīm?

Hyal-Drop Multi acu pilieni palīdz novērst sausās acs sajūtu. Tie var arī palīdzēt ar kontaktlēcu lubrikāciju, it īpaši vējainā vai aukstā laikā, kā arī putekļainā un sausā vidē.

Pielieto pilienus lēnīgi un uzmanīgi jebkad, kad Jums ir radusies nepatīkama sajūta vai iekaisums Jūsu acīs.

Neesi pārliecināts kā pareizi lietot pilienus? Ieskaties mūsu pamācībā. Bet īsumā, lietošanas ir pavisam vienkārša. Iepilinām acs pilienus pirms kontaktlēcu ielikšanas un pēc kontaktlēcu izņemšanas. Līdzko acu pilieni ir iekšā acī, vienkārši pamirkšķinām pāris reizes.

Parametri - Hyal-Drop Multi acu pilieni 10 ml

Ražotājs: Bausch and Lomb
Iepakojuma apjoms: 10 ml
Lietošana pēc atvēršanas: 6 mēneši
Konservanti:
Satur nātrija hialuronātu:
Var lietot kopā ar kontaktlēcām:
Medicīniska ierīce:

Atsauksmes

97%
61 no mūsu klientiem iesaka šo preci atsauksmes nav pārbaudītas

Komentāri (2)

Vai ir kādi jautājumi?
Sergejs

Var lietot kopā ar mēneša kontaktlēcām no Air Optix?

Atbilde info@alensa.lv

Labdien, ' Šos pilienus var lietot kopā ar Air Optix mēneša lēcām (gan standarta, gan krāsainajām). Lūdzu, ieskatieties šeit par to, kā pilieni ir jālieto pareizi: https://www.alensa.lv/…ilienus.html Ar cieņu, Alensa.lv komanda

Inārs L.

Viegli lietot, ārā netek no pudelītes. Esmu mēģinājis gan iepriekšējo iepakojumu, gan šo- ne ar ko neatšķiras. Tādēļ prieks par to :)