Hyabak acu pilieni 10 ml

€10.79
99% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums trešdiena 1.2. izvēlies atribūtus...
Pakomāts sūtījuma izņemšanai (2–3 Dienas) €2.99 *
Omniva (Piegāde ar kurjeru uz Jūsu mājām) (2–3 Dienas) €2.99 *
DHL EXPRESS (1–2 Dienas) €9.99   
* PIEGĀDE PAR VELTI uz visām kontaktlēcām, brillēm un saulesbrillēm!
€10.79
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.99 uz pasūtījumiem virs €60.00

Hyabak acu pilieni 0.15% 10 ml

Haybak acu pilieni satur 0.15% hialuronisko skābi, tādejādi sniedzot ātru un tūlītēju atvieglojumu acīm iekaisuma un neērtības sajūtu gadījumā, kas bieži tiek izraisītas noguruma, AC, putekļu, sausās acs sindroma, ilgas strādāšanas un citu iemeslu dēļ. Šie acu pilieni tiek galā ar acs sarkanumu un iekaisumu (mazu niezēšanu), kā arī atjauno acs asaru plēvīti ar viena piliena palīdzību. Šajā iepakojumā ir 10ml. Pilieni var tikt lietoti 3 mēnešus pēc pirmās atvēršanas dienas.

Lieto kopā ar kontaktlēcām

Hyabak acu pilieni ir arī piemēroti lietošanai kopā ar kontaktlēcām, jo spēj atvieglot neērtības sajūtu lēcu nēsāšanas laikā. Var droši lietot šos pilienus kopā ar kontaktlēcām, bez nepieciešamības izņemt ārā.

Lietošana

Parasti, viens piliens katrā acī ir pietiekama dozas deva acs svaiguma atjaunošanai. Taču nebaidies regulēt savām vajadzībām! Pateicoties hialuronāta skābes pievienojumam pilienu sastāvā, šie pilieni spēj ārstēt un mitrināt acis, kā arī aizstāt acs asaras dabiskā veidā, bez jebkādu konservantu pievienošanas. Actinoquinol pievienošana sastāvā ļauj šiem pilieniem nobloķēt kaitīgos UVB saules starus. Protams, atcerieties nēsāt saulesbrilles arī. Tikai saulesbrilles spēj pilnībā pasargāt Jūsu acis no kaitīgajiem UV stariem.

Neesi pārliecināts kā pareizi lietot pilienus? Ieskaties mūsu pamācībā. Bet īsumā, lietošana ir pavisam vienkārša. Iepilinām acs pilienus pirms kontaktlēcu ielikšanas un pēc kontaktlēcu izņemšanas. Līdzko acu pilieni ir iekšā acī, vienkārši pamirkšķinām pāris reizes.

Nepārspējamā ABAK sistēma

Hyabak nebaidās izmantot ABAK dozēšanas sistēmu, kura ir lieliska tādēļ, ka spēj izdot vienādas pilienu devas katru reizi! Šajā 10ml pudelītē ir apmēram 300 pilienu. Šāda veida sistēma ne tikai izsniedz vienādas dozas, tā arī pasargā pilienu pudelīti no baktērijām, netīrumiem, piesārņojumiem, tādejādi uzturot pilienus sterilā vidē.

Parametri - Hyabak acu pilieni 10 ml

Ražotājs: Thea
Iepakojuma apjoms: 10 ml
Lietošana pēc atvēršanas: 3 mēneši
Konservanti:
Var lietot kopā ar kontaktlēcām:
Medicīniska ierīce:

Atsauksmes

99%
71 no mūsu klientiem iesaka šo preci atsauksmes nav pārbaudītas

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?