€0

Jūsu groziņš pagaidām ir tukšs

Iet uz savu groziņu

Horien šķīdums 360 ml

€9.99
94% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 31.1. pirmdiena 31.1. pirmdiena 31.1. Order stock info: In stock, ready to be dispatched izvēlies atribūtus...
Ir noliktavā

Citi iepakojumi:

Horien šķīdums 500 ml €8.99

Piegāde

DHL
1-2 Dienas €4.99
omniva
3-4 Dienas €2.99
€9.99
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.59 uz pasūtījumiem virs €60.00

HORIEN kontaktlēcu šķīdums

HORIEN ir daudzfunkcionāls kontaktlēcu šķīdums, īpaši domāts visa veida mīksto kontaktlēcu dezinficēšanai, tīrīšanai un uzturēšanai. Tā pH līmenis ir ļoti tuvs cilvēka dabiskajām asarām, padarot to par piemērojamu pat jūtīgo acu īpašniekiem. Šķīdums ir piedāvāts 360 ml lielā pudelītē un katrā iepakojumā ir iekļauts antibakteriālais konteinerītis. Ir pieejams arī lielākā, 500 ml iepakojumā par izdevīgu cenu!

Dezinficēšana un tīrīšanas sistēma

HORIEN šķīdums iznīcina ļaunās baktērijas un lieto tīrīšanas sastāvdaļas poloksamērs un edeteits, kuras lieliski noņem proteīna nosēdumus, kuri izveidojas uz lēcām nēsāšanas laikā. To unikālā kompozīcija spēj nodrošināt adekvāti piemērojamu mitrināšanu un mitrināšanu Jūsu lēcām visas dienas garumā.

Tīrīšana ar berzēšanu

HORIEN šķīdums tīra lēcas un noņem netīrumus bez berzēšanas vajadzības Jūsu plaukstās pirms un pēc lēcu nēsāšanas. Tikai atceries, ja savas lēcas neberzē, tad Jums tās ir jānovieto kontaktlēcu konteinerītī kopā ar Horien šķīdumu vismaz uz 6 stundām, lai sasniegtu optimālo dezinfekcijas labumu.

PIEZĪME: Lielākā daļa ekspertu joprojām iesaka berzēt lēcas savās plaukstās ar tām piemērotu šķīdumu, jo tas ir uzskatīts par vislabāko veidu, kā noņemt nosēdumus. Lūdzu konsultējieties ar savu acu ārstu pirms uzsākat lietot Horien šķīdumu.

Ieskaties šeit un uzzini par to, kā pareizi ir jākopj kontaktlēcas un jālieto kontaktlēcu šķīdumi.

Parametri

Ražotājs: Haichang kontaktlēcas
Kopšanas šķīdumu veidi : Daudzfunkciju
Iepakojuma apjoms: 360 ml
Lietošana pēc atvēršanas: 3 mēneši
Derīguma termiņš : 6 mēneši un vairāk
Konservanti:
GUDRA
ALTERNATĪVA
Populārs

Gelone Šķīdums 360 ml

Ir noliktavā
  • Daudzfunkcionālais lēcu šķīdums
  • Unikālais nātrija hialuronāta lubrikants
  • Maigs acīm
Cena tikai: €7.79
GUDRA
ALTERNATĪVA

Atsauksmes

94%
143 no mūsu klientiem iesaka šo preci

Komentāri (1)

Vai ir kādi jautājumi?

Олена

Достойный раствор, подходит к всяким линзам (у меня ТопВуе, Акувьюе Оасис и Фрешлук). Одной упоковки, ну та, которая 360мл мне хватает на упоковку линз, так удобно:) Доставка быстрая, а главное, бесплатная!

VISA Master Card AMERICAN EXPRESS DISCOVER PayPal DHL omniva