Gelone Šķīdums 100 ml

€4.09
97% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums trešdiena 29.3. izvēlies atribūtus...
Pakomāts sūtījuma izņemšanai (2–3 Dienas) €2.99 *
Omniva (Piegāde ar kurjeru uz Jūsu mājām) (2–3 Dienas) €2.99 *
DHL EXPRESS (1–2 Dienas) €9.99   
* PIEGĀDE PAR VELTI uz visām kontaktlēcām, brillēm un saulesbrillēm!
€4.09
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.59 uz pasūtījumiem virs €80.00

Gelone kontaktlēcu šķīdums

Gelone ir daudzfunkcionāls šķīdums uzglabāšanai, kopšanai un dezinfekcijai visa veida mīkstajām lēcām. Ar to īpašo kombināciju, kas tika radīta saliekot dezinficējošos līdzekļus un hialuronisko skābi, Gelone šķīdums ir piemērots pat visiekaisošākajām acīm. Šķīdumu kopšanas vielas, kopā ar iekļauto antibakteriālo konteineri ar jonizācijas apdari, sagatavo perfektu vidi dezinfekcijas veikšanai. Hialuroniskā skābe sniedz mitrināšanu, mīkstumu, ērtību un elastīgumu kontaktlēcu lietotājiem. Šķīdums ir 100 ml izmēra iepakojumā, ideāli piemērots ceļošanai, kā arī ņemt līdzi lidmašīnā.

Gelone šķīdums tiek piedāvāts arī citos iepakojumos, piemēram, 50ml, 360ml, 3x 360ml un daudzos citos izmēros.

Piemērots jūtīgām acīm

Gelone šķīdums ir piemērots visa veida mīkstajām kontaktlēcām, tajā skaitā silikon-hidrogēla un krāsainajām kontaktlēcām. Tas ir ļoti maigs ar Jūsu acīm un pastiprina lēcu lubrikāciju, tādēļ ir piemērots pat ļoti jūtīgām acīm. Gelone šķīduma mitrinošās īpašības ir īpaši piemērotas alerģiju un sausās acs sindroma cietējiem. Šis šķīdums samazina acs iekšējo apsārtumu, kas rodas, kad lēcas tiek nēsātas ilgu laiku. Lietojot šo šķīdumu, lēcas paliek mitras un ērtas, pat dienas beigās.

Neesi pārliecināts par to, kā jālieto kopšanas šķīdums? Ieskaties šeit un uzzini, kā pareizi ir jākopj kontaktlēcas un jālieto kontaktlēcu šķīdumi.

Efektīva kopšanas sistēma

Kopšanas sastāvdaļu kombinācija ar antibakteriālo kontaktlēcu konteinerīti padara Gelone par ļoti efektīvu dezinfekcijas šķīdumu, kas noņem visāda veida nosēdumus, tajā skaitā netīrumus un baktērijas.

Antibakteriālais konteinerītis

Antibakteriālais kontaktlēcu konteinerītis nāk kopā ar katru Gelone šķīduma pudelīti, un tajā ir iestrādāts īpašs sudraba jonu jaukums. Šie sudraba joni novērš baktēriju pielipšanu pie konteineru iekšējās virsmas, tādejādi palīdzot uzturēt kontaktlēcām piemērotu sterilu vidi to uzglabāšanas laikā.

Gelone šķīdums satur nātrija hialuronātu

Nātrija hialuronāts (vai hialuronskābe) veido lielāko daļu Gelone šķīduma sastāvā. Tā ir viela, kas ir pilnībā dabiska cilvēka ķermenim un pilnībā sader ar Jūsu acs iekšējo vidi.

Bioloģiskās iezīmes hialuronskābes priekšrocības Ir dažādas, piemēram, tās var izturēt apmēram 1,000x tā svara ūdenī, kas padara šo šķīdumu par unikālu mitrinātāju. Lielisks pret iekaisuma, antibakteriāls un antivīrusa efekts, kā arī pastiprina ādas sadzīšanu, šūnu reģenerāciju un samazina rētu parādīšanos.

Parametri - Gelone Šķīdums 100 ml

Ražotājs: Soleko
Kopšanas šķīdumu veidi : Daudzfunkciju
Iepakojuma apjoms: 100 ml
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Lietošana pēc atvēršanas: 3 mēneši
Satur nātrija hialuronātu:
Konservanti:
Medicīniska ierīce:

Atsauksmes

97%
755 no mūsu klientiem iesaka šo preci atsauksmes nav pārbaudītas

Komentāri (1)

Vai ir kādi jautājumi?
Toms Leonovs

Vai pērkot lēcu šķidrumu,komplektā nāk arī trauciņi to uzglabāšanai?

Atbilde info@alensa.lv

Jums ir taisnība- kopā ar Gelone šķīdumu 100 ml Jūs saņemsiet antibakteriālo konteinerīti lēcām PAR VELTI. Gandrīz katram lēcu šķīdumam, kas ir mūsu internetveikalā, klāt ir pievienots lēcu konteinerītis par velti.