Gelone Acu Pilieni 10 ml

€4.10
96% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums otrdiena 19.10. Stock day info: Tomorrow 19. oktobris Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched izvēlies atribūtus...
Ir noliktavā

Piegāde

DHL
1-2 Dienas €4.99
omniva
3-4 Dienas €2.99
€4.10
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.29 uz pasūtījumiem virs €60.00

Gelone – lubricējoši un atjaunojoši acu pilieni

Gelone acu pilieni 10 ml sniedz tūlītēju atvieglojumu un ilglaicīgu komfortu. Gelone acu pilieni aizvieto dabiskās asaras un sniedz Jūsu acīm mākslīgu aizsargslāni, kas pasargā pret kaitīgajiem faktoriem, piemēram dūmiem, karstumu, vēju, kā arī sniedz atvieglojumu, ja pavadām ilgu laiku pie datora. Šie pilieni var tikt lietoti līdz pat 30 dienām no to atvēršanas brīža. Neesi pārliecināts, kā pilieni ir pareizi jālieto? Ieskaties acu pilienu lietošanas pamācībā!

Gelone acu pilieni ir ideāli saderīgi ar mīksto kontaktlēcu nēsāšanu.

Aizsargājoša acs asaru plēvīte

Gelone acu pilieni izveido mākslīgu aizsargslāni, kas nosusina acis tā, ka netīrumi un putekļi tiek izskaloti ārā. Gelone acu pilieni ir ļoti maigi Jūsu acīm un tie var tikt lietoti bez ārsta receptes.

Efektīvs līdzeklis sausās acs sindroma ārstēšanai

Sausās acs sindroms ir viens no visbiežāk minētajām sūdzībām starp kontaktlēcu lietotājiem. Šim sindromam ir dažādi cēloņi, tomēr viens no galvenajiem ir cilvēka dabisko asaru mazināšanās. Gelone acu pilieni sniedz ātru un efektīvu palīdzību.

Parametri
Ražotājs: Stericon Pharma
Lietošana pēc atvēršanas: 1 mēnesis
Iepakojuma apjoms: 10 ml
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Konservanti:
Var lietot kopā ar kontaktlēcām:

Atsauksmes

96%
1562 no mūsu klientiem iesaka šo preci

Komentāri (4)

Vai ir kādi jautājumi?

Aina

a šitie gelone pilieni ir no tās pašas firmas kā i tas gelone lēcu ūdens?

Atbilde

info@alensa.lv

Labdien, Gelone acu pilieni un Gelone lēcu šķīdums ir no vienas firmas, kura ir Soleko. Ar cieņu, Alensa.lv komanda

Sandris

Man ir cietās kontaktlēcas, pilienus gelone lietot var?

Atbilde

info@alensa.lv

Sveiks! Gelone šķīdums nav piemērots cietajām kontaktlēcām. AO SEPT PLUS HYDRAGLYDE ir piemērots arī cietajām lēcām- https://www.alensa.lv/…idums-360-ml . Ar cieņu, Alensa.lv komanda

Lienīte

Nu nezinu vai der tiem, kam ir sausās acs sindroms, manuprāt ir jālieto speciāli pilieni tādām vajadzībām. Bet visumā ir viegli lietot, acis ātri nepaliek sausas.

Kaspars Zarbergs

ideāls deļ sausām acīm- dabiskās asaras tik tiešām ir līdzīgs. es bieži strādāju ar datoru, nu vairāk nekā 9 stundas dienā- tādēļ mēnesim nu pietiek kā vajag.