€ 11.29

Jūsu groziņā ir sekojošās preces:

-
1 x FreshLook One Day Color Blue - ar dioptriju (10 lēcas)
€ 11.29
Iet uz savu groziņu
Mēs izsūtam Jūsu pasūtījumus tūlītēji! Tomēr, mēs silti iesakām, ka Jūs veicat pasūtījumus laicīgi, jo kurjeri var tikt aizkavēti pašreizējās situācijas dēļ. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Omivas kurjeri nevar pieņemt maksājumus skaidrā naudā piegādes laikā. Tādēļ, ja vēlaties samaksāt par savu pasūtījumu piegādes laikā, lūdzu, izvēlieties tuvāko izņemšanas punktu.

Freshlook Krāsainās Kontaktlēcas

Freshlook krāsainās kontaktlēcas ir {getProducerLin­k:54,Alcon}} (Ciba Vision) ražojums. Freshlook kontaktlēcas ir vienas no populārākajām krāsainajām kontaktlēcām Latvijā un piedāvā plašu izvēles klāstu, kurā Jūs droši atradīsiet sev vistīkamākās un piemērotākās krāsainās kontaktlēcas.

Ja Jūs meklējat baļļukam piemērotas krāsainas kontaktlēcas vai kontaktlēcas, kuras pastiprina vai pilnībā izmaina Tavu dabisko acu krāsu, Freshlook kontaktlēcas ir pareizā izvēle.

Jūs varat izvēlēties no Freshlook mēneša kontaktlēcām (Freshlook Colorblends, Freshlook Colors, Freshlook Dimensions) un no Freshlook vienas dienas kontaktlēcām (Freshlook One Day Color). Šis zīmols piedāvā arī plano krāsainās kontaktlēcas un krāsainās kontaktlēcas ar redzes stiprumu.
Izmēģini pats vienas no pasaulē pārdotākajām krāsainajām kontaktlēcām!

VISA Master Card AMERICAN EXPRESS DISCOVER PayPal DHL omniva
Top