Dailies TOTAL1 (30 lēcas)

€23.89
97% iesaka
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums trešdiena 1.2. izvēlies atribūtus...

Citi iepakojumi:

Šai precei piegāde ir par velti
€23.89
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.99 uz pasūtījumiem virs €60.00

Dailies TOTAL1 Daily vienas dienas lietošanai paredzētas lēcas

Dailies Total1 ir vienas dienas lietošanai paredzētas silikon-hidrogēla lēcas no firmas Alcon (iepriekš- Ciba Vision). Tām ir mainīgs ūdens sastāvs. Ražošanas tehnoloģija apvieno sevī klasisko hidrogēla materiālu, kas satur augstu ūdens sastāvu un silikon-hidrogēlu, kas sniedz vajadzīgo skābekļa caurlaidību kas ir nepieciešama acs radzenei. Abi šie materiāli sniedz izcilu un nebijušu ērtību nēsāšanas laikā. Kontaktlēcas ir 30 lēcu iepakojumā.

Mēs arī piedāvājam Dailies Total1 90 lēcu iepakojumā par īpaši izdevīgu cenu!

Ērtas un veselīgas acis bez apsārtuma

Lēcu pamatne ir no silikon-hidrogēla, kas satur 33% ūdens- šis daudzums ir pietiekams, lai spētu nodrošināt vajadzīgo skābekļa caurlaidību. Piedevām, lēcu virsma ienāk saskarsmē ar acs mīkstajiem un jūtīgajiem audiem, kuri ir izveidoti no klasiskā hidrogēla (kuram piemīt augsts ūdens sastāvs). Apvienojumā, šie materiāli rada acij patīkamas, maigas un mīkstas kontaktlēcas, kuras sniedz lietotājiem ērtības sajūtu visas nēsāšanas laikā.

Veselīgs nēsāšanas veids

Dailies Total1 ir vienas dienas lietošanai paredzētas lēcas. Jūs tās vienkārši izmetiet ārā dienas beigās. Tas ir viens no vishigiēniskākajiem un ērtākajiem kontaktlēcu nēsāšanas veidiem!

Parametri - Dailies TOTAL1 (30 lēcas)

Ražotājs: Alcon
Rādiuss (BC) : 8.50
Diametrs (DIA): 14.10
Iepakojuma izmērs: 30 lēcas
Nomaiņas grafiks: 1 diena
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Skābekļa caurlaidība: 156 Dk/t
Ūdens saturs: 33%
Produkta nosaukums: Dailies TOTAL1
Materiāls: Delefilcon A
Stipruma piedāvājums: -12.00 līdz +6.00
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
UV filtri:
Medicīniska ierīce:

Atsauksmes

97%
27 no mūsu klientiem iesaka šo preci atsauksmes nav pārbaudītas

Komentāri (5)

Vai ir kādi jautājumi?
Ilze Drīksne

Līdz kuram datumam lēcām būs piegade par velti?

Atbilde info@alensa.lv

Labdien! Visi pasūtījumi no Alensa.lv internetveikala virs 39 EUR tiek piegādāti par velti (ar Omnivas piegādes izvēli). Šim piedāvājumam nav beigu datuma, tas ir pieejams vienmēr. Lūdzu, nekautrējieties ar mums sazināties, ja rodas kādi jautājumi.

Rita

Kāpēc na izmēģinājuma lēcas pieejamas? kā lai zinu, kādu izmēru man vajag, a?

Atbilde info@alensa.lv

Labdien! Mēs nepārstāvam optiku, tādēļ arī izmēģinājuma lēcas mēs nedrīkstam piedāvāt. Tādēļ, ir ieteicams aiziet uz apskati pie acs ārsta, kurš spēs Jums ieteikt pareizos stiprumus un lēcu zīmolus. Ar cieņu, Alensa.lv komanda

Katerzina

prosto super! polzujus im uzhe davno, potom reshila pomenjatj an drugije, po mojemu TopVue, no k sozhaleniju, s dailies total ne sravnitj. Glazki ne ustajut, vlazhnost kak nado, ljegko poljzovatsja.

Irina

Kāds ir derōguma termiņš?

Atbilde info@alensa.lv

Labdien Jums, Lūdzu, nosūtiet mums uz epastu info@alensa.lv nepieciešamos lēcu stiprumus un mēs būsim spējīgi Jums sniegt šo informāciju, jo derīguma termiņš ir atšķirīgs no izvēlēto lēcu parametriem. Parasti mēs nosūtām lēcas, kuru termiņš ir vismaz 1.5-2,. gadi. Ar cieņu un jauku dienu, Alensa.lv komanda

Santa Krauze

Pa vienai var izmēģināt?

Atbilde info@alensa.lv

Labdien Tev! Nē, pa vienai šīs lēcas nav pieejamas. Vienīgās lēcas, kas ir pa vienai pieejamas, ir no TopVue zīmola: https://www.alensa.lv/topvue.html Ar cieņu, Alensa.lv komanda