Dailies AquaComfort Plus Multifocal (90 lēcas)

€68.89
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums piektdiena 24.9. Stock day info: Today 24. septembris Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 24. septembris izvēlies atribūtus...
Ir noliktavā
Šai precei piegāde ir par velti
€68.89
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.29 uz pasūtījumiem virs €60.00

Dailies Aquacomfort Plus Multifocal – dienas multifokālās kontaktlēcas

DAILIES AquaComfort Plus Multifocal ir vienas dienas lietošanai paredzētas kontaktlēcas no firmas (iepriekš Ciba Vision), kas ir īpaši domātas presbiopijas koriģēšanai. Presbiopija ietekmē gandrīz visus cilvēkus pēc 40 gadu vecuma. Šīs lēcas ir 90 lēcu iepakojumā .

Precizitātes profila dizains

Tehnoloģija precizitātes profila dizains darbojas uz vienkārša un iedarbīga pamata- vieglas un vienlīdzīgas optisko zonu pārvietošanās. Lēcu centrālā daļa ir izveidota, lai varētu ideāli skatīties uz tuviem attālumiem, kamēr tajā pašā laikā lēcu malas nodrošina izcilu redzi tālos attālumos. Cilvēka acij piemīt dabiskā īpašība pielietot tās zonas, kas taj vajadzīgas dotajā brīdī. Šī tehnoloģija arī uzlabo redzamības kvalitāti un uztur stabilu lēcas atrašanos uz Jūsu acs.

Kvalitatīva mitrināšana, lielisks komforts!

Viens no mitrinātājiem, HPMC lubrikants acīm, kas ir sastopams šī šķīduma sastāvdaļās, ir atrodams lēcu konteinerītī, kurā lēcas ir uzglabātas. Šīs sastāvdaļas efekts ir jūtams uzreiz, pat pēc pirmās lēcu lietošanas reizes. Otra mitrinošā sastāvdaļa, hydrophilic PEG (Polyethylene glycol) un mitrinošais PVA (Polyvinyl alkohols), ir atrodams materiālā, no kura lēcas ir izgatavotas. PVA tiek izlaists ārā no lēcām visas dienas garumā- ar mirkšķināšanas palīdzību. Katrs cilvēks vidēji mirkšķina apmēram 11 000 reizes dienā.

Parametri
Ražotājs: Alcon
Rādiuss (BC) : 8.70
Iepakojuma izmērs: 90 lēcas
Diametrs (DIA): 14.00
Nomaiņas grafiks: 1 diena
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Skābekļa caurlaidība: 26 Dk/t
Ūdens saturs: 69%
Produkta nosaukums: Dailies AquaComfort Plus Multifocal
Stipruma piedāvājums: -10.00 līdz +6.00
ADD (pievienotais) stiprums: HI (MAX ADD +2.50), LO (MAX ADD +1.25), MED (MAX ADD +2.00)
Materiāls: Nelfilcon A
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
UV filtri:

Atsauksmes

Šai precei vēl nav daudz atsauksmju

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?