Dailies AquaComfort Plus (30 lēcas)

€17.19
94% iesaka
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums trešdiena 29.3. izvēlies atribūtus...
Šai precei piegāde ir par velti
€17.19
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.59 uz pasūtījumiem virs €80.00

Dailies AquaComfort Plus Daily- vienas dienas kontaktlēcas

Dailies AquaComfort Plus ir jaunas, vienas dienas lietošanai paredzētas kontaktlēcas no firmas Alcon. Salīdzinājumā ar iepriekšējo izlaidumu, Focus Dailies All Day Comfort, šīm lēcām piemīt augstāks mitruma līmenis, kas padara lēcu nēsāšanu daudz patīkamāku. Piegādātas 30 lēcu iepakojumā.

Jums ir iespēja iegādāties arī lēcas lielākā iepakojumā- Dailies AquaComfort Plus lēcas un tādejādi varat ietaupīt naudiņu!

Kopšanas šķīdumi ar HPMC lubrikantu acīm

Viens no mitrinātājiem, HPMC lubrikants acīm, kas ir sastopams šī šķīduma sastāvdaļās, ir atrodams lēcu konteinerītī, kurā lēcas ir uzglabātas. Šīs sastāvdaļas efekts ir jūtams uzreiz, pat pēc pirmās lēcu lietošanas reizes. Otra mitrinošā sastāvdaļa, hydrophilic PEG (Polyethylene glycol) un mitrinošais PVA (Polyvinyl alkohols), ir atrodams materiālā, no kura lēcas ir izgatavotas. PVA tiek izlaists ārā no lēcām visas dienas garumā- ar mirkšķināšanas palīdzību.

Vai zinājāt, ka katrs cilvēks vidēji mirkšķina apmēram 11 000 reizes dienā.

Viegla mainīšana

Atsaucoties uz Alcon (Ciba Vision), 95% lietotāju ir piekrituši, ka var bez problēmām pāriet no Focus Dailies All Day Comfort uz Dailies AquaComfort Plus. Šī maiņa var tikt izdarīta bez acu speciālista apmeklējuma.

Parametri - Dailies AquaComfort Plus (30 lēcas)

Ražotājs: Alcon
Rādiuss (BC) : 8.70
Iepakojuma izmērs: 30 lēcas
Diametrs (DIA): 14.00
Nomaiņas grafiks: 1 diena
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Skābekļa caurlaidība: 26 Dk/t
Ūdens saturs: 69%
Produkta nosaukums: Dailies AquaComfort Plus
Stipruma piedāvājums: no -15.00 līdz +8.00
Materiāls: Nelfilcon A
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
UV filtri:
Medicīniska ierīce:

Atsauksmes

94%
620 no mūsu klientiem iesaka šo preci atsauksmes nav pārbaudītas

Komentāri (5)

Vai ir kādi jautājumi?
IRINA

По комфорту линзы отличные.Заказывала у вас в первый раз.До этого покупала в простой поликлинике. Порадовала ваша цена. Но.... когда вставила, была крайне удивлена. Линзы -4.25 и -3.75. Вдаль вижу отлично, а вблизи примерно на 1 метр вообще все расплывается.Не могу ни в телефоне ничего видеть,ни читать.Все мутно. Впервые вижу такие линзы. Пользуюсь уже больше 20 лет. Напрасно выкинутые деньги.

Atbilde info@alensa.lv

Здравствуйте, спасибо, что поделились своим опытом. Нам очень жаль слышать, что линзы вам не подошли. Специалисты всегда подчеркивают, что линзы - это очень индивидуальная вещь: то, что подходит одному человеку, не всегда подходит другому. Иногда требуется больше времени, чтобы привыкнуть к ним, особенно если вы переходите от одних линз к другим. Мы также рекомендуем вам всегда проверять свои глаза, чтобы убедиться, что ваше зрение не затуманено. Осмотр глаз рекомендуется проводить раз в год.

Если вы все еще считаете, что ваши линзы бракованные, мы будем рады отправить их на проверку качества. Пожалуйста, свяжитесь с нами по адресу info@alensa.lv. У нас много довольных клиентов, которые используют Dailies AquaComfort Plus .😊

Lauliņa

Divas lēcas iir neskaidras, nu redzēt nevar ar tām- apmainīt?

Atbilde info@alensa.lv

Labdien, Uz Jūsu epastiņu ir nosūtīta informācija, kā to var izdarīt. Neskaidrību gadījumā, lūdzu sazinieties ar apkalpošanas dienestu. Ar cieņu, Alensa.lv komanda

Eva

agrāk sūtīju focus dailies all day tad izmēģināju dailies aqucamofrot plus- cik noprotu tās pašas vien ir. Kā lai ar būtu, lietotšana ir viegla, ērta, nav grūtību (jo nav jātīra uz nakti!)

Zigurds

Kāpēc nevar pasūtīt pa pusei? man vajag divus dažādus stiprumus acīm, a nevaru tā pasūtīt, rādās tikai 30 lēcas.

Atbilde info@alensa.lv

Labdien, Šīs lēcas ir 30 lēcu iepakojumā, tādēļ mainīt to diemžēl nav iespējams (lēcu kastīte ir oficiāli aizzīmogota no ražotāja puses). Ar cieņu, Alensa.lv komanda

Katya

Линзы хорошие, комфортные, , хорошая увлажненность. Спасибо!