€0

Jūsu groziņš pagaidām ir tukšs

Iet uz savu groziņu

CooperVision Kontaktlēcas

CooperVision ir medikālo ierīču kompānijas The Cooper Division speciālā nodaļa, kuras specialitāte ir kontaktlēcu pieejamība visāda veida redzes koriģēšanas vajadzībām un nepieciešamībām. Cooper Vision piedāvā dienas, 2-nedēļu un mēneša kontaktlēcas. Šī kompānija nodarbojas vairāk nekā 30 gadus tieši ar kontaktlēcu pētniecību un attīstību, un izmanto visjaunākos materiālus un metodes.

Kvalitatīvas kontaktlēcas no Cooper Vision

Mūsu plašais produktu klāsts sevī ietver CooperVision’s populārās Biofinity un Proclear kontaktlēcas. Mēs piedāvāja Biofinity mēneša kontaktlēcas domātas tuvredzības un tālredzības koriģēšanai, kā arī multifokālās un toriskās kontaktlēcas astigmātismam. Biofinity kontaktlēcas ir piemērotas diennakts nēsāšanai.

Mēs arī piedāvājam Proclear 1 Day 1-dienas kontaktlēcas un Proclear 1 Day Multifocal 1-dienas multifokālās kontaktlēcas. Proclear kolekcijā arī ir mēneša multifokālās un toriskās kontaktlēcas ar pagarināta diapazona receptes iespējām. Izmēģini Proclear Multifocal XR vai Proclear Toric XR lielākas pakāpes presbiospijas vai astigmātisma gadījumā.

Vairāk informācijas
Jūs esat apskatījis 36 preces no 48.
VISA Master Card AMERICAN EXPRESS DISCOVER PayPal DHL omniva