Īpaši izdevīgās pakas

Esi noguris atverot neskaitāmas e-veikalu mājaslapas un joprojām ir grūtības atrast sev piemērotas kontaktlēcas? Un kad beidzot esi tās atradis, izrādās, ka tavs iemīļotais kontaktlēcu kopšanas šķīdums arī ir izbeidzies un visa meklēšana ir jāatkārto no jauna? Mums ir perfektais risinājums priekš Tevis. Ieskaties mūsu izdevīgajos kontaktlēcu un to kopšanas šķīdumu komplektos, un Tavas problēmas tiks atrisinātas kā divi zaķi ar vienu šāvienu. Mēs piedāvājam arī multipakas ar Jūsu iemīļotākajiem kontaklēcu šķīdumu līdzekļiem. Nauda un laiks tiks ietaupīti!

Izdevīgie kontaktlēcu un to kopšanas šķīdumu komplekti

Saņem savas kontaktlēcas un to kopšanas šķīdumus ātri un viegli ar mūsu viss-vienā izdevīgajos komplektos. Visiem kopšanas šķīdumiem nāk līdzi lēcu konteineris. Jūsu ietaupījumi ir tikai viena klikšķa attālumā. Šeit Jūs atradīsiet kontaktlēcu un to kopšanas (Gelone, Laim-Care) šķīdumu komplektus no pasaulē atzītākajiem ražotājiem. Komplektos ir iekļauti Acuvue Oasys + Laim-Care Šķīdumi, vai Air Optix Night and Day Aqua + Gelone Šķīdumi.

Izdevīgie kopšanas šķīdumu komplekti

Ja Jūs lietojiet 2-nedēļu vai mēneša kontaktlēcas, tad Jūs labi ziniet, ka kopšanas šķīdumu lietošanai nav robežu. Tādēļ vienmēr ir ieteicams uzturēt savus iemīļotākos kontaklēcu kopšanas šķīdumus pietiekamā daudzumā. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes divu-pudelīšu komplektus Biotrue Šķīdums, Gelone Šķīdums, un vēl daudzus citus Ja Jūs vēlaties pasūtīt visai savai ģimenei, tad mūsu trīs-pudelīšu šķīdumu komplekti ir domāti tieši Jums. Izvēlies no OPTI-FREE PureMoist no Alcon firmas, Laim-Care un citus.

Vairāk informācijas Mazāk informācijas