ColourVUE Crazy Glow Electric Blue - bez dioptrijas (2 lēcas)

€16.09
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Lēcas krāsa
  Paredzamais nosūtīšanas datums ceturtdiena 15.4. Today izvēlies atribūtus...
  Šai precei piegāde ir par velti
  €16.09
  Jums var patikt arī
  Dāvana par velti vērtībā līdz pat €7.69 uz pasūtījumiem virs €60.00
  ColourVUE Crazy Glow Electric Blue - bez dioptrijas (2 lēcas)

  Šīs krāsainās lēcas ir pavisam caurspīdīgas, tādēļ no pirmā skata var likties, ka nekas nav uzlikts. Taču, zem UV gaismas stariem spēsi pārsteigt gan sevi, gan apkārtējos! Un kolīdz būsi uz deju zāles, šīs lēcas mirdzēs un radīs starojošu efektu!

  Kosmētiskās krāsainās lēcas bez korekcijas

  Ne dioptriskās jeb kosmētiskās krāsainās lēcas (vai arī tā saucamās plano krāsainās lēcas) ir lēciņas, kas nekoriģēs Jūsu redzi. Tās ir domātas tikai un vienīgi kosmētiskos nolūkos! Visiem tiem, kas vēlas iegādāties šāda veida kosmētiskās lēcas ir ieteicams acis nomērīt priekš ‚plano‘ receptes- kas nozīmē, ka recepte būs ar nulles koriģēšanas parametriem. Profesionālais mērījums Jums palīdzēs noteikt, kuras lēcas Jūsu acīm būs visvairāk piemērotas un kuras lēcas tomēr nē.

  Par ColourVUE Crazy Glow

  Šīs krāsainās un rotaļīgās kontaktlēcas ir no firmas MaxVue Vision, un tās ir lieliski piemērotas visiem tiem, kas meklē kaut ko jautru Helovīnam, cosplay pasākumiem, ballītēm utt. ColourVUE Glow Crazy ir gada kontaktlēcas, domātas dabiskās acu krāsas nosegšanai un tās spēj radīt unikālu kvēlojošu/mirdzošu efektu UV gaismā. Glow Crazy lēcas ir piemērotas tikai kosmētiskiem nolūkiem.

  Par ColourVUE Crazy

  Crazy lenses ir krāsainās lēcas. Šīs krāsainās kontaktlēcas ir īpaši izveidotas, lai noklātu Jūsu dabiskās acs krāsu ar unikāliem, populāriem un fantastiskiem motīvu veidiem. Šīs lēcas ir ideālas kostīmiem, cosplay un pasākumiem, tādiem kā Helovīni. Lēcas ir pieejamas ar dažādiem nēsāšanas nomaiņu režīmiem un ar pienācīgu rūpēšanos, šīs lēciņas Jums kalpos ļoti ilgi. Crazy lenses ir bez šaubām, labāko izvēle Jūsu nebijušā stila papildinājumam.

  ColourVUE Crazy GLOW – Electric Blue – plano (bez dioptrijas)

  Šīs Electric Blue Glow kontaktlēcas ir savā veidā unikālas. No pirmā skata, it kā nekas nav ielikts acī, jo šīs lēcas ir pilnībā caurspīdīgas. Taču, jautrība sākas, kad tiekam pie UV gaismas! UV gaismas klātbūtnē, šīs kontaktlēcas pilnībā sāk mirdzēt zilā krāsā. Pateicoties šīm lēcām, spēsi pārsteigt visus apkārtējos ar savu unikālo acu krāsu. Lielisko noder ballītēm un kostīmu pārmaiņām.

  Par ColourVue Crazy GLOW krāsainajām kontaktlēcām

  Šīs krāsainās un šikīgi rotaļīgās kontaktlēcas ir no firmas MaxVue Vision un ir lielisks aksesuārs priekš cosplay, Helovīna, kostīmu, masku ballēm, utt. Vai vienkārši laba garastāvokļa pacelšanai! ColourVUE Glow ir lēcas, paredzētas viena gada lietošanai, un ir īpaši izveidotas Jūsu dabiskās acu krāsas nosegšanai un spēj sniegt īpašu mirdzošu efektu zem UV gaismas. Šajā iepakojumā ir 2 kontaktlēcas. Crazy GLOW kontaktlēcas ir domātas kosmētiskam nolūkam, kā aksesuārs un šīm lēcām nav redzes korekcijas opcijas.

  Rūpēšanās for ColourVUE Crazy GLOW lēcām

  Pēc pirmās lietošanas reizes, lēcas var nēsāt līdz pat 365 dienām, pēc tās ir jāizmet. Tādēļ, lai garantētu ērtu nēsāšanu, ir svarīgi atcerēties par kārtīgu un vienmērīgu lēcu kopšanas rutīnu šajā ilgajā lēcu nēsāšanas laikā. Tīram un uzglabājam šīs lēcas izmantojot augstas kvalitātes daudzfunkcionālo jeb universālo lēcu kopšanas šķīdumu (peroksīda šķīdumu NELIETOT!). Neatstājiet lēcas tajā pašā lēcu šķīdumā ilgāk par 5 dienām. Ik pēc 5 dienām, atkārtojiet lēcu kopšanas ierasto rutīnu un uzglabājiet lēcas tīrā, jaunā lēcu kopšanas šķīdumā (pat, ja lēcas nenēsājāt). Kā arī, neaizmirstam nomainīt lēcu uzglabāšanas konteinerīti ik pēc trīs mēnešiem. Lēcu kvalitāte, nēsāšanas ērtums var iespaidoties nelabvēlīgi, ja par lēcām nav veikta pienācīga aprūpe.

  Parametri
  Lēcas krāsa: Zils, Caurspīdīga, Īpašās
  Ražotājs: Maxvue Vision
  Rādiuss (BC) : 8.60
  Diametrs (DIA): 14.00
  Iepakojuma izmērs: 2 lēcas
  Stipruma piedāvājums: 0
  Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
  Skābekļa caurlaidība: 22 Dk/t
  Nomaiņas grafiks: 365 dienas
  Ūdens saturs: 45%
  Produkta nosaukums: ColourVUE Crazy Glow, ColourVUE Crazy Lens
  Materiāls: Hydrogel Terpolymer
  Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
  UV filtri:
  Jums var patikt arī

  Visi šīs preces varianti:

  Atsauksmes

  Šai precei vēl nav daudz atsauksmju

  Komentāri (1)

  Vai ir kādi jautājumi?

  Tēma

  Agija

  ideālas halovīnam! pasūtīju deļ šova, lieliski spīd naktī, zem uv gaismas.