Clariti 1 day toric (30 lēcas)

€24.49
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums ceturtdiena 15.4. Today izvēlies atribūtus...
Šai precei piegāde ir par velti
€24.49
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €7.69 uz pasūtījumiem virs €60.00

Clariti 1 day toric kontaktlēcas

Clariti 1 day toric ir silikon-hidrogēla kontaktlēcas ar vienas dienas nomaiņas režīmu no firmas CooperVision, un paredzētas astigmātisma korekcijai. Šīs lēcas ir pieejamas plašā ass, cilindra un stipruma parametru klāstā- tādējādi spējot nosegt apmēram 85% recepšu. Lēcu caurelpojošais materiāls un WetLoc Technology ļauj lēcām ne tikai piegādāt actiņām veselīgu dozu skābekļa, bet arī palīdz tām justies mitrām un ērtām visas dienas garumā. Iepakojumā ir 30 lēcas.

Coopervision augsta skābekļa pārnesamības ikona Clariti 1 day toric ir izgatavotas no silikon-hidrogēla materiāla. Šis izcilais progresīvais materiāls spēj uzturēt lielu daļu mitruma, kā arī spēj piegādāt acs radzenei pietiekamu skābekļa daudzumu. Tas uzturēs actiņas veselīgas un baltākas.

Coopervision WetLoc® Technology ikona WetLoc® Technology vēl vairāk veicina ērtuma sajūtu visas dienas garumā, visu dienu pastāvīgi izkliedējot un atbrīvojot iebūvēto mitrumu. Kā tas tiek darīts- pavisam vienkārši, dabiski piesaistot un apvienojot ūdens molekulas lēcas virsmai.

Coopervision UV bloķējošā ikona Clariti 1 day toric lēcas ir ar iestrādātiem UVA un UVB filtriem, kuri pasargās Jūsu actiņas no kaitīgajiem saules stariem. tomēr, atcerieties, ka lēcas nekad nespēs pilnībā pasargāt Jūsu acis. Vienmēr ir ieteicams nēsāt labas kvalitātes saulesbrilles.

Parametri
Ražotājs: CooperVision
Rādiuss (BC) : 8.60
Diametrs (DIA): 14.30
Iepakojuma izmērs: 30 lēcas
Nomaiņas grafiks: 1 diena
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Ūdens saturs: 56%
Skābekļa caurlaidība: 57 Dk/t
Produkta nosaukums: Clariti 1 day Toric
Cilindra papildu jauda: -0.75 līdz -2.25
Stipruma piedāvājums: -9.00 līdz +4.00
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
Materiāls: Somofilcon A
UV filtri:

Atsauksmes

Šai precei vēl nav daudz atsauksmju

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?