Clariti 1 day multifocal (30 lēcas)

€23.39
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums ceturtdiena 15.4. Today izvēlies atribūtus...
Šai precei piegāde ir par velti
€23.39
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €7.69 uz pasūtījumiem virs €60.00

Clariti 1 day multifocal kontaktlēcas

Clariti 1 day multifocal koriģē presbiopiju un nodrošina asu un skaidru redzi visos attālumos- tuvumā, vidējā un tālā attālumā. Šīs dienas multifokālās lēcas no firmas CooperVision ir izgatavotas no augsta līmeņa caurelpojoša silikon-hidrogēla. Tās ir ērtas visas dienas garumā, pateicoties īpašajai mitrumu noturēšanas tehnoloģijai. Šīs lēcas ir ideālas arī aktīvā dzīvesveida piekritējiem. Iepakojumā ir 30 lēcas.

Coopervision augsta skābekļa pārnesamības ikona Clariti 1 day multifocal ir izgatavotas no silikon-hidrogēla materiāla. Šis izcilais progresīvais materiāls spēj uzturēt lielu daļu mitruma, kā arī spēj piegādāt acs radzenei pietiekamu skābekļa daudzumu. Tas uzturēs actiņas veselīgas un baltākas.

Coopervision WetLoc® Technology ikona WetLoc® Technology vēl vairāk veicina ērtuma sajūtu visas dienas garumā, visu dienu pastāvīgi izkliedējot un atbrīvojot iebūvēto mitrumu. Kā tas tiek darīts- pavisam vienkārši, dabiski piesaistot un apvienojot ūdens molekulas lēcas virsmai.

Coopervision UV bloķējošā ikona Clariti 1 day multifocal lēcas ir ar iestrādātiem UVA un UVB filtriem, kuri pasargās Jūsu actiņas no kaitīgajiem saules stariem. tomēr, atcerieties, ka lēcas nekad nespēs pilnībā pasargāt Jūsu acis. Vienmēr ir ieteicams nēsāt labas kvalitātes saulesbrilles.

Parametri
Ražotājs: CooperVision
Rādiuss (BC) : 8.60
Diametrs (DIA): 14.10
Iepakojuma izmērs: 30 lēcas
Nomaiņas grafiks: 1 diena
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Ūdens saturs: 56%
Skābekļa caurlaidība: 86 Dk/t
Produkta nosaukums: Clariti 1 day Multifocal
Stipruma piedāvājums: -6.00 līdz +5.00
ADD (pievienotais) stiprums: High (+2.50D - +3.00D), Low (MAX ADD +2.25D)
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
Materiāls: Somofilcon A
UV filtri:

Atsauksmes

Šai precei vēl nav daudz atsauksmju

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?