Christian Dior Diorreflected 1RO/5L

Sieviešu
Briļļu izmērs Kāds man ir izmērs?
142 mm
Citi izmēri
21 mm
140 mm
48 mm 52 mm
Ir noliktavā
Kad mēs nosūtām: trešdiena 8.12.
Piegāde par velti
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €7.65 uz pasūtījumiem virs €60.00
Autentiskuma garantija
Atlaide -21% €256.90 €325.19
"

Par Christian Dior

Christian Dior couture nams ir viens no visatpazīstākajiem modes namiem visā pasaulē! To brilles ir nebijuši modīgas- it īpaši pilota stila formas brilles, ar elegantām un drošām dizaina detaļām, kam piemīt modernisma iedvesma.

" Šo ietvaru forma ir ekstravanganta, kas ir ideālā izvēle tiem, kas vēlas panākt stipru modīgo stilu. Ietvaru krāsa ir burgundija (tumša sarkanvīna krāsa), kas lieliski iederas ikdienam stilam. Lēcas krāsa ir burgundija (sarkanvīna krāsa), kas samazina atspīdumu un uzlabo krāsas uztveri. Materiāls ir lielākoties izgatavots no metāla, kas ir ļoti izturīgs un sniedz tik šikīgo, stilīgo skatu.

Oriģinālie produkti

Mēs pārdodam tikai un vienīgi oriģinālos brendus un produktus. Pasūtot brilles no Alensa, tās jau ir pieejamas noliktavā un tiks Jums nogādātas pēc iespējas ātrāk. Mēs cenšamies, lai mūsu klienti vienmēr būtu laimīgi. Gadījumā, ja mūsu prece nav attaisnojusi Jūsu prasības un sagaidīto, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu, kura spēs atrast piemērotu Jums risinājumu.