Burberry BE4181 300187

Sieviešu Vīriešu

Briļļu izmērs Kāds man ir izmērs?
142 mm
Citi izmēri
17 mm
140 mm
45 mm 58 mm
Ir noliktavā
Kad mēs nosūtām: pirmdiena 5.6.
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €6.99 uz pasūtījumiem virs €80.00
Autentiskuma garantija
Cena
€209.50
Pievienot grozam vai

Par Burberry

Burberry ir atpazīstams pēc brenda ikoniskajiem trenča mētelīšiem, kas negad neiziet no modes, bet vai esat dzirdējuši par Burberry briļļu sēriju? Burberry brilles ir ar klasisko britu dizainu, kas ideāli apvieno eleganci ar mazu vienpatnības garšu. Jūs tās varat iegādāties droši ar acīm ciet (gandrīz!).

Forma ir kvadrātveida, kas ideāli piestāv tiem, kuriem ir dimanta, ovāla un apaļa sejas forma. Ietvaru krāsa lielākoties ir melna, kas ir viegla krāsa nēsāt un kura ir lieliska un klasiska izvēle kā ikdienas, tā elegantam stilam. Lēcas krāsa ir pelēka, kas samazina atspīdumu un uzlabo krāsu uztveri. Materiāls ir lielākoties izgatavots no vieglas un izturīgas plastmasas.

Oriģinālie produkti

Mēs pārdodam tikai un vienīgi oriģinālos brendus un produktus. Pasūtot brilles no Alensa, tās jau ir pieejamas noliktavā un tiks Jums nogādātas pēc iespējas ātrāk. Mēs cenšamies, lai mūsu klienti vienmēr būtu laimīgi. Gadījumā, ja mūsu prece nav attaisnojusi Jūsu prasības un sagaidīto, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu, kura spēs atrast piemērotu Jums risinājumu.