Briļļu pasūtīšana - soli pa solim ceļvedis

Kā īsti recepšu briļļu pasūtīšana no mūsu internet-veikala darbojas? Pateicoties mūsu plašajam modeļu klāstam, savus ideālos briļļu ietvarus varēsiet atrast pavisam viegli. Tagad, izvēlētos briļļu ietvarus Jūs vēlētos aprīkot ar individuālām lēcām, saskaņā ar receptē norādītajiem parametriem. Tālāk ir norādīts, kā Jums jārīkojas:

Norādiet noteikto briļļu veidu

Pirmkārt, vai Jums ir nepieciešamas vienredzes brilles tuvumam vai tālumam? Vai Jums ir recepte progresīvajām brillēm, kas nodrošinātu skaidru redzi visos attālumos? Vai arī Jūs vēlaties bez-recepšu datora brilles, kas palīdzētu pasargāt actiņas no pārmērīgās zilās gaismas, ko izstaro ekrāni un displeji.

Augšupielādē savu recepti vai izmanto vienu no iepriekšējiem pasūtījumiem

Pēc tam iesniedziet mums savu recepti- vai nu ievadot receptes parametrus manuāli, augšupielādējot nofotografētu recepti vai arī izmantojot parametrus no sava iepriekšējā pasūtījuma.

Pats ērtākais veids ir savas receptes augšupielādēšanai. Jums tiks lūgts norādīt receptes nosaukumu un norādīt, kad Jūsu acs speciālists to ir izsniedzis. Mēs apstrādāsim Jūsu parametrus un noformēsim Jūsu pasūtījumu. Jūs varat augšupielādēt savu recepti tieši savā lietotājkontā, jau tagad.


Augšupielādēt savu recepti

Ievadiet savu PD (starpzīlīšu attālumu)

Starpzīlīšu attālums (PD) ir attālums milimetros starp Jūsu zīlīšu centriem. To varat atrast sava receptē kā divas vērtības (vienu katrai acij) vai tikai vienu (abām acīm kopā).

Ja Jūs nezināt vai neredzat savu PD, to varat nomērīt tiešsaistē izmantojot savu tīmekļa kameru vai arī kameru un jebkuru karti ar magnētisko joslu.

Lēcu biezums

Mūsu sistēma automātiski noteiks optimālo lēcu biezumu balstoties uz Jūsu recepti. Jo sarežģītāka ir Jūsu recepte, jo plānākām ir jābūt Jūsu lēcām, lai tās varētu efektīvāk darboties. Gadījumā, ja nezināt, kuru iespēju izvēlēties, mūsu klientu apkalpošanas komanda Jums ar prieku palīdzēs.

Pēc izvēles, pievienojiet papildus lēcu funkcijas

Mūsu lēcas nāk kopā ar 5 uzlabotām funkcijām, kuras jau ir iekļautas preces cenā. Mēs piedāvājam arī papildus funkcijas, kuras Jūs varat pievienot savām lēcām, ja vēlaties- zilās gaismas bloķējošo filtru, paštonējošās pārejošās lēcas, patstāvīgi tonētās saulesbriļļu lēcas vai citas.

Ja Jūs izvēlējāties progresīvās brilles, tad 5. solī Jums būs jāizvēlas savu lēcu redzamības laukumu. Izvēloties modernāku redzes skata lauku, Jūsu lēcu komforts un kvalitāte palielināsies. Uzlabotās modernās lēcu tehnoloģijas palīdz samazināt perifērijas izkropļojumus, kā arī paplašināt optiskās zonas vidējam un tuvam attālumam.

Pievienojiet visu savam groziņam un noformējiet savu pasūtījumu

Un Jūs esat pabeidzis! Jaunās brilles jau pavisam drīzi tiks piegādātas uz Jūsu mājām!

Ja Jums ir kādi jautājumi, lūdzu nekautrējieties sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu pa e-pastu vai pa tālruni. Mēs ar prieku Jums palīdzēsim noformēt Jūsu pasūtījumu.

Pirkt brilles