Biomedics 1 Day Extra Toric (30 lēcas)

€20.39
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Recepšu kombinācijas, kuras mums pašlaik nav noliktavā, diemžēl īslaicīgi nav pieejamas CooperVision ierobežotās ražošanas jaudas dēļ. Lūdzu, ievadiet savas receptes parametrus, lai pārbaudītu pieejamību. Paldies par Jūsu sapratni.
Paredzamais nosūtīšanas datums otrdiena 3.8. Stock day info: Tomorrow Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Ready to be sent in less then 4 days Stock day info: In stock, ready to be sent izvēlies atribūtus...
Šai precei piegāde ir par velti
€20.39
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.29 uz pasūtījumiem virs €60.00

Biomedics 1 Day Extra Toric dienas lietojamās kontaktlēcas

Biomedics 1 Day Extra Toric ir dienas kontaktlēcas domātas astigmātisma korekcijai. Tās ir no firmas CooperVision, viena no lielākajām kontaktlēcu ražotājām.

Unikāls dizains

Unikālais Biomedics 1 Day Extra Toric dizains sniedz un nodrošina ērtumu un stabilu lēcas atrašanos priekš lieliskas redzes un bez miglošanās sajūtas acīs. Tās ir mazliet iekrāsotas vieglākai lietošanai ievietošanas laikā.
Dienas lietojamās kontaktlēcas ir ideāla izvēle tiem, kas cieš no alerģijām vai kas nevēlas lēcas nēsāt visu laiku, piemēram, tikai sporta aktivitātēm vai citām līdzīgām izklaidēm. Tās ir arī lieliska izvēle ikdienas lietošanai. Pateicoties dienas nomaiņas grafikam, uz lēcām neizveidojas nosēdumi, putekļi, polēni vai cita veida netīrumi.

Parametri
Ražotājs: CooperVision
Diametrs (DIA): 14.50
Rādiuss (BC) : 8.70
Iepakojuma izmērs: 30 lēcas
Nomaiņas grafiks: 1 diena
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Skābekļa caurlaidība: 17 Dk/t
Ūdens saturs: 55%
Produkta nosaukums: Biomedics 1 Day Extra Toric
Cilindra papildu jauda: -1.75 līdz -0.75
Stipruma piedāvājums: -10.00 līdz 0.00
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
UV filtri:
Materiāls: Ocufilcon D

Atsauksmes

Šai precei vēl nav daudz atsauksmju

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?