Biofinity XR Toric (3 lēcas)

€47.89
95% iesaka
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 27.3. izvēlies atribūtus...
Pievienot pasūtījumam €6.29
Pievienot šķīdumu:
Pievienot šķīdumu:
Gelone Šķīdums 360 ml
€7.79
€6.29
Šai precei piegāde ir par velti
€47.89
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.59 uz pasūtījumiem virs €80.00

Biofinity XR Toric kontaktlēcas

Biofinity XR Toric ir silikon-hidrogēla kontaktlēcas no firmas CooperVision un paredzētas astigmātisma koriģēšanai. Pateicoties plašajam ass un cilindra parametru piedāvājumam, šīs toriskās lēciņas spēj koriģēt pat ļoti augstas astigmātisma pakāpes. Šajā Biofinity XR Toric kontaktlēcu iepakojumā ir 3 lēcas.

Coopervision aquaform tehnoloģijas ikona Biofinity XR ir ar Aquaform® Technology. Šī novatoriskā tehnoloģija unikālā veidā apvieno materiālus un bloķē lēcās ūdeni. Aquaform® nodrošina augstu skābekļa caurlaidību, vienlaikus uzturot lēciņas mitras, mīkstas un elastīgas.

CooperVision Optimized Toric Lens Geometry ikona To īpašā Optimized Toric Lens Geometry™ (optomizētā torisko lēcu ģeometrija) nodrošina, ka lēcas pielāgojas acīm u vienmēr ir orientētas pareizajā vietā. Šāda veida dizains sniedz trīs svarīgas priekšrocības tiem lietotājiem, kuriem ir astigmātisms- skaidra un asa redze, stabils pielāgojums un ērtība visas dienas garumā.

Coopervision pagarinātās lietošanas ikona Biofinity mēneša lēcas ir paredzētas ikdienas nēsāšanai, taču tās ir arī piemērotas pagarinātam lietošanas vai gulēšanas režīmam. Lēcas var lietot nepārtrauktā režīmā- 30 dienas un 29 naktis. Tomēr, šāda veida nēsāšana ir vienmēr jābūt apstiprinātai no Jūsu acu ārsta speciālista puses.


Šīs lēcas funkcionē kā paplašinājums Biofinity Toric lēcām. Pateicoties to plašajam parametru klāstam, astigmātisma lietotāji vienmēr varēs atrast savu ideālo izrakstītās receptes parametru kombināciju. Vairs nebūs jākompromizē ar parametru salikumiem, kas gandrīz ir tādi paši, kā ārsta izrakstītie, jo šīm lēciņām cilindra vērtības ir līdz pat -5.75 un ass vērtības ir pieejamas no 5 ° līdz 180 °.

Parametri - Biofinity XR Toric (3 lēcas)

Ražotājs: CooperVision
Diametrs (DIA): 14.50
Rādiuss (BC) : 8.70
Iepakojuma izmērs: 3 lēcas
Skābekļa caurlaidība: 116 Dk/t
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Nomaiņas grafiks: 30 dienas
Ūdens saturs: 48%
Produkta nosaukums: Biofinity XR Toric
Materiāls: Comfilcon A
Cilindra papildu jauda: -0.75 līdz -5.75
Stipruma piedāvājums: -20.00 līdz +20.00
UV filtri:
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
Medicīniska ierīce:

Atsauksmes

95%
88 no mūsu klientiem iesaka šo preci atsauksmes nav pārbaudītas

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?