Biofinity XR (3 lēcas)

€18.89
100% iesaka
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 25.10. Stock day info: Tomorrow 25. oktobris Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched izvēlies atribūtus...
Ir noliktavā
Pievienot pasūtījumam
€6.29
Šai precei piegāde ir par velti
€18.89
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.29 uz pasūtījumiem virs €60.00

Biofinity XR kontaktlēcas

Biofinity XR ir mēneša silikon-hidrogēla lēcas no firmas CooperVision. Tās ir paredzētas augstas tuvredzības un hiperopijas koriģēšanai, tādēļ lēcas ir izgatavotas ar augstām 'plus' un 'mīnus' dioptrijām un funkcionē kā paplašinājums to klasiskajā Biofinity lēcu līnijā. Lēcu materiāls apvieno augstu ūdens sastāvu ar lielisku skābekļa caurlaidību.

Coopervision aquaform tehnoloģijas ikona Biofinity XR ir ar Aquaform® Technology. Šī novatoriskā tehnoloģija unikālā veidā apvieno materiālus un bloķē lēcās ūdeni. Aquaform® nodrošina augstu skābekļa caurlaidību, vienlaikus uzturot lēciņas mitras, mīkstas un elastīgas.

Coopervision komforta ikona Līdzsvarota kvalitatīva materiāla, progresīva dizaina un izcilu optisko īpašību kombinācija nodrošina ļoti elpojošas lēciņas, kas jutīsies ērti visas dienas garumā.

Coopervision pagarinātās lietošanas ikona Biofinity mēneša lēcas ir paredzētas ikdienas nēsāšanai, taču tās ir arī piemērotas pagarinātam lietošanas vai gulēšanas režīmam. Lēcas var lietot nepārtrauktā režīmā- 30 dienas un 29 naktis. Tomēr, šāda veida nēsāšana ir vienmēr jābūt apstiprinātai no Jūsu acu ārsta speciālista puses.


Šajā Biofinity XR kontaktlēcu iepakojumā ir 3 lēcas.

Parametri
Ražotājs: CooperVision
Rādiuss (BC) : 8.60
Diametrs (DIA): 14.00
Iepakojuma izmērs: 3 lēcas
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Skābekļa caurlaidība: 128 Dk/t
Nomaiņas grafiks: 30 dienas
Ūdens saturs: 48%
Produkta nosaukums: Biofinity XR
Materiāls: Comfilcon A
Stipruma piedāvājums: -20.00 līdz +15.00
UV filtri:
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
Komplekta piedāvājumi

Atsauksmes

100%
46 no mūsu klientiem iesaka šo preci

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?