Biofinity Toric (6 lēcas)

€32.79
98% iesaka
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 5.12. izvēlies atribūtus...
Pievienot pasūtījumam €6.29
Pievienot šķīdumu:
Pievienot šķīdumu:
Gelone Šķīdums 360 ml
€7.79
€6.29
Šai precei piegāde ir par velti
€32.79
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.99 uz pasūtījumiem virs €60.00

Biofinity Toric kontaktlēcas

Biofinity Toric kontaktlēcas no firmas CooperVision ir paredzētas astigmātisma korekcijai. Šajā iepakojumā ir 6 lēcas. Šīs mīkstās, toriskās kontaktlēcas ir īpaši veiksmīgs un populārs produkts no CooperVision firmas- ne tikai ērtuma un veselīguma ziņā, bet arī optisko parametru dēļ.

Coopervision Aquaform tehnoloģijas ikona Biofinity Toric ir ar Aquaform® Technology. Šī novatoriskā tehnoloģija unikālā veidā apvieno materiālus un bloķē lēcās ūdeni. Aquaform® nodrošina augstu skābekļa caurlaidību, vienlaikus uzturot lēciņas mitras, mīkstas un elastīgas.

CooperVision Optimized Toric Lens Geometry ikona To īpašā Optimized Toric Lens Geometry™ (optomizētā torisko lēcu ģeometrija) nodrošina, ka lēcas pielāgojas acīm u vienmēr ir orientētas pareizajā vietā. Šāda veida dizains sniedz trīs svarīgas priekšrocības tiem lietotājiem, kuriem ir astigmātisms- skaidra un asa redze, stabils pielāgojums un ērtība visas dienas garumā.

Coopervision pagarinātās lietošanas ikona Biofinity mēneša lēcas ir paredzētas ikdienas nēsāšanai, taču tās ir arī piemērotas pagarinātam lietošanas vai gulēšanas režīmam. Lēcas var lietot nepārtrauktā režīmā- 30 dienas un 29 naktis. Tomēr, šāda veida nēsāšana ir vienmēr jābūt apstiprinātai no Jūsu acu ārsta speciālista puses.


Šīs lēcas ir pieejamas arī 3 lēcu iepakojumā.

Mēs piedāvājam arī Biofinity XR Toric lēcas, kas būs piemērotas tiem lēcu nēsātājiem, kuriem ir augstāka astigmātisma pakāpes recepte- šīs lēciņas ir izgatavotas ar plašāku parametru klāstu.

Parametri - Biofinity Toric (6 lēcas)

Ražotājs: CooperVision
Diametrs (DIA): 14.50
Rādiuss (BC) : 8.70
Iepakojuma izmērs: 6 lēcas
Skābekļa caurlaidība: 116 Dk/t
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Nomaiņas grafiks: 30 dienas
Ūdens saturs: 48%
Produkta nosaukums: Biofinity Toric
Materiāls: Comfilcon A
Cilindra papildu jauda: -0.75 līdz -2.25
Stipruma piedāvājums: -10.00 līdz +8.00
UV filtri:
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
Medicīniska ierīce:

Atsauksmes

98%
612 no mūsu klientiem iesaka šo preci

Komentāri (4)

Vai ir kādi jautājumi?
Natalja

Добрый день. Хочу заказать линзы Bionity toric но не могу понять сколько в одной упаковке придет. Написано в скобках 6 штук но при заказе пишут количество. Там линзы по штучно или в одной упаковке 6.xD

Atbilde info@alensa.lv

Добрый день, Да, в каждой упаковке этих линз есть 6 штук одинакового параметра. При заказе показывают количество коробок линз (т.к. Вы указываете количество коробок), т.е. 1 означает одну коробку линз (6 штук). Надеюсь, помогло! Если есть дальнейшие вопросы, пожалуйсто, пишите или звоните на отдел клиентов. Хорошего Вам дня, Команда Аленса.лв

Lauris

Pasūtīju janvāra sākumā iepakojumu ar 6 lēcām- viena bija laba, attaisīju otru lēcu, tur neskaidri redzu :/, trešā ir ok, bet a ja ceturtā būs slikta? Ko man darīt? Tik daudz naudas samaksāju, man tā tiks atgriezta?

Atbilde info@alensa.lv

Sveicināti, Neuztraucieties, viss tiks labots- diemžēl, ik pa reizei gadās, ka lēca var būt defektīva. Tādēļ, kā var veikt apmaiņu un saņemt jaunas kontaktlēcas, ir nosūtīta Jums privāti uz e-pastu. Ar cieņu, Alensa.lv komanda

Evita

Lietoju jau gadu, nekad sūdzību nav bijušu par lēcām. Šķīdumu lietoju, laikam ka Alvera saucās. patīkami ir arī tas, ka mans stiprums -9.5 ir pieejams, ne visos veikalos iespējams nopirkt.

Kārlis

Labas lēcas. Pats nēsāju uz nedēļu, acis neiekaist.