Biofinity (6 lēcas)

€23.19
100% iesaka
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 20.5. izvēlies atribūtus...
Izvēlieties otrās acs parametrus
Pievienot pasūtījumam €7.79 €6.29
Citi iepakojumi
Šai precei piegāde ir par velti
€23.19
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €9.99 uz pasūtījumiem virs €80.00

Parametri - Biofinity (6 lēcas)

Ražotājs: CooperVision
Rādiuss (BC) : 8.60
Diametrs (DIA): 14.00
Iepakojuma izmērs: 6 lēcas
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Skābekļa caurlaidība: 160 Dk/t
Nomaiņas grafiks: 30 dienas
Ūdens saturs: 48%
Produkta nosaukums: Biofinity
Materiāls: Comfilcon A
Stipruma piedāvājums: -12.00 līdz +8.00
UV filtri:
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
Medicīniska ierīce:

Atsauksmes

100%
236 no mūsu klientiem iesaka šo preci atsauksmes nav pārbaudītas

Komentāri (11)

Vai ir kādi jautājumi?
Madara

Esmu izmēģinājusi vairākas kontaktlēcas, šīs ņēmu, jo bija vienas no populārākajām, bet, diemžēl, neieteikšu, jo truslas un saplīsa, pat nedēļu neizturēja.

Atbilde info@alensa.lv

Sveiki, Paldies par dalīšanos. Šīs lēcas patiešām ir vienas no labākajām tirgū, un mēs ļoti reti saņemam komplimentus. Mēs nekad neatstājam savus klientus ar nekvalitatīviem produktiem. Lūdzu, nosūtiet mums pretenziju ar savu pasūtījuma numuru uz info@alensa.lv.

Vita

Labdien! Vai iespējams saņemt rēķinu ar saviem rdatiem, lai var iesniegt pēc tam apdrošinātājiem? Kas jādara pie iegādes, lai šādu rēķinu saņemtu? Paldies!

Atbilde info@alensa.lv

Paldies par Jūsu jautājumu! Rēķina kopija parasti ir pievienota pie katra pasūtījuma. Jums ir arī iespēja atstāt papildus piezīmi par to pasūtījuma veikšanas laikā (aizpildot pasūtījuma piegādes informāciju). Ja Jums ir nepieciešama papildus informācija par šo, lūdzu, droši sazinieties ar mums pa e-pastiņu info@alensa.lv.

Skalm

Neieteiktu pasutīt šīs lēcas. Tās ir ļoti trauslas un divas jau ir saplīsušas pēc divām lietošanas reizēm.

Atbilde info@alensa.lv

Mums ļoti žēl dzirdēt, ka esat saņēmis sliktas kvalitātes lēcas, ar Jums tā tiešām nevajadzēja notikt. Dažiem cilvēkiem šīs lēcas ļoti patīk un viņi tās nēsā ilgu laiku.✅ Mēs esam Jums nosūtījuši e-pastu ar instrukcijām,kā rīkoties, ja vēlaties nosūtīt preci uz ražotāja kvalitātes pārbaudi. Paldies par Jūsu sapratni.

Kerija

Labdien, vai varat, ludzu, nosaukt, kuram lecam bc ir 8.4. Cik mekleju, parsvara atrodu tikai 8.6.

Atbilde info@alensa.lv

Sveiki, šeit ir daži ikmēneša objektīvi ar BC 8.4: Acuvue Vita, Air Optix Night and Day Aqua, Frequency 55 Aspheric, Soflens 38

Krister

Vai jus kads ludzu varetu ieteikt lecas ar bc8.7

Atbilde info@alensa.lv

Paldies, ka ar mums sazinājies. Mēs Jums nosūtījām e-pastiņu, kurā sniedzām atbildi uz Jūsu jautājumu. Ceram, ka atradīsiet to, ko meklējāt.

Krister

Sveiki gribeju pajautat vai tas sešas lecas ir man jatzimēvai viņas vienkarši atnaks 6 ja es atzimesu 1

Atbilde info@alensa.lv

Paldies, ka ar mums sazinājies. Jūs sapratis esat pilnīgi pareizi. Saņemsiet 1 iepakojumu, kurā ir 6 kontaktlēcas.

Ieva

Īsti nesaprotu kā var pasūtīt 6 lēcas tākā 3 mēnešiem ar dažādiem parametriem - 0,75 un - 1.00 sanāk ka vienu iepakojumu 6 lēcu var nopirkt vienai acij un un otrai jāpērk atkal 6 lēcas? Es vēlos nopirkt 3 mēnešiem tikai.

Atbilde info@alensa.lv

Labdien, paldies par jautājumu. Tā kā jūsu acu iestatījumi ir atšķirīgi, mēs iesakām iegādāties divas lēcas (3 gab.)

Laura Lagzdiņa

Ko man darīt, ja manai acij BC ir 8.9? Es neredzu nevienu lēcu ar tādu izmēru, ne šim zīmolam, ne citam. Vai ves varu, neskatoties uz to, tomēr nēsāt 8.6, kas ir visur pieejams?

Atbilde info@alensa.lv

Labdien, Ja BC ir 8.9, mums ir šādas mēneša lēcas: Biomedics 55 Evolution. Un šādas dienas lēcas: Carl Zeiss Contact Day 30 Compatic. Vai arī dienas lēcas 1 Day Acuvue TruEye un 1 Day Acuvue Moist (bet šīm abām BC ir 9.00). Par to, vai Jums derēs lēcas ar BC 8.6 mēs pateikt nevaram, jo katram cilvēkam acis ir dažādas, kas der vienam ne vienmēr derēs otram. Tādēļ iesakām aiziet pie acu ārsta, kurš Jums spēs to apliecināt (kurš zīmols un izmērs Jums būs visvairāk piemērots). Ar cieņu, Alensa.lv komanda

Ralda Pūce

Man ir nepieciešams rādius 8.4. kāpēc nevar izvēlēties tādu?

Atbilde info@alensa.lv

Sveiks! Diemžēl šīs Biofinity kontaklēcas netiek ražotas ar šādu rādiusu. Taču ir citas lēcas, plašāka informācija ir nosūtīta uz Jūsu epastu. Ar laba vēlējumiem, Alensa.lv komanda

Lilija Gucule

manām brillēs stiprums ir -2.5, kādas lēcas varu ņemt- arī ar -2.5?

Atbilde info@alensa.lv

Labdien Jums, Ja vēlaties pasūtīt kontaktlēcas, mēs iesakām aiziet pie acu ārsta, kurš Jums nomērīs nepieciešamos stiprumue spriekš kontaktlēcām- lēcu parametri brillēm un kontaktlēcām atšķiras (kā nekā, brilles atrodas attālāk, uz deguna pusi, un kontaktlēcas ir acī). Ar laba vēlējumiem, Alensa.lv komanda

Olga Keiša

Paldies! Labs produkts un labs serviss. Būtu vēl labi, ja varētu saņemt preci pakomātā ;) Bet kurjers bija ļoti jauks, simpātisks un ar humora izjūtu.

Atbilde info@alensa.lv

Paldies Olga!Ceru, ka lēcas Jums patiks. Un par pakomāta iespēju- mēs pie tā strādājam un drīzumā spēsim šo iespēju nodrošināt.