€ 0

Jūsu groziņā ir sekojošās preces:

Jūsu groziņš pagaidām ir tukšs

Iet uz savu groziņu

Biofinity (6 lēcas)

€21.79
100%
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 25.1. pirmdiena 25.1. izvēlies atribūtus...
Pievienot pasūtījumam
€6,29

Citi iepakojumi:

Biofinity (3 lēcas) €11.89
Biofinity (6 lēcas) + Gelone šķīdums 360 ml €28.08 (letaupi €1.50)
Šai precei piegāde ir par velti
€21.79
GUDRA
ALTERNATĪVA
Par velti
piegāde
Populārs

TopVue Air (6 lēcas)

Ir noliktavā
  • Izcila ērtība
  • Ļoti caurelpojošas
  • Naudas atgriešanas garantija
Cena tikai: €17.19
GUDRA
ALTERNATĪVA
Komplekta piedāvājumi
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.99 uz pasūtījumiem virs €60.00

Biofinity mēneša kontaktlēcas

Biofinity ir mēneša silikonhidrogēla kontaktlēcas ražotas no firmas CooperVision. To materiāls apvieno a augstu ūdens sastāvu ar lielisku skābekļa caurlaidību. Biofinity kontaktlēcu balancētais ūdens un skābekļa caurlaidības ratio padara tās par piemērotām priekš nepārtrauktas lietošanas režīma.

Asfēriskais dizains- labāki optiskie parametri

Biofinity lēcas ir ar asfērisko priekšējo virsmu, kas uzlabo lēcas optiskos parametrus. Tas uzlabo vizuālo redzamību vājos apgaismojumos un nodrošina koriģēšanu of zema līmeņa astigmātismam un presbiospijai, un bez cilindra pielietošanas. Noapaļotās malas palīdz palielināt ērtības sajūtu un samazināt acs sakairinājumu un apsārtumu. Lēcas aizmugurējās malas palīdz izplatīt spiedienu pa visu aci, kas sniedz daudz labāku ērtības sajūtu.

Kā Biofinity kontaktlēcas strādā?

Skābeklis un citi metabolīti spēj iekļūt caur lēcām pateicoties to augstā ūdens sastāvam. Jo vairāk ūdens lēcas satur, jo labāk skābeklis var tikt cauri. Šis skābekļa transfērs spēj notikt pateicoties lēcu mikroskopiskajiem kanāliņiem.

Balancēts ūdens sastāvs

Unikālā AQUAFORM Comfort Science ™ tehnoloģija (arī pazīstamas kā Biofinity mitrināšanas viela), pielieto jauno silikona materiālu, kā rezultātā vairāk skābekļa var nokļūt caur lēcām. Šis materiāls savieno hidrofīla (ūdens saistošu) un silikona (ūdens atbaidošu) sastāvdaļas tādā veidā, kas ir ļoti tuva dabiski mitrajai virsmai. Ūdens sastāvs ir vienmērīgi balansēts pa visu lēcas virsmu.

Izturīgs pret nosēdumiem

Kontaktlēcu materiāls nesatur jonus (elektriski lādētas daļiņas). Lēcas tādēļ ir spējīgas pretoties nosēdumiem, kurus veido proteīnu un dažādu lipīdu nosēdumi, asaru un ārējo faktoru dēļ.

Piezīme: Biofinity kontaktlēcas ir domātas ikdienas nēsāšanai, bet ir arī piemērotas elastīga veida vai nepārtrauktas lietošanas režīma nēsāšanai. Šī nēsāšanas metode vispirms ir jāapspriež ar savu acu ārstu!

Par Biofinity kontaktlēcām
Parametri
Ražotājs: CooperVision
Rādiuss (BC) : 8.60
Diametrs (DIA): 14.00
Iepakojuma izmērs: 6 lēcas
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Skābekļa caurlaidība: 160 Dk/t
Nomaiņas grafiks: 30 dienas
Ūdens saturs: 48%
Produkta nosaukums: Biofinity
Materiāls: Comfilcon A
Stipruma piedāvājums: -12.00 līdz +8.00
UV filtri:
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:

Atsauksmes (1)

100%
1x
0x
0x
0x
0x
Novērtē preces
100%
100%

Paldies! Labs produkts un labs serviss. Būtu vēl labi, ja varētu saņemt preci pakomātā ;) Bet kurjers bija ļoti jauks, simpātisks un ar humora izjūtu.

Atbilde
info@alensa.lv

Paldies Olga!Ceru, ka lēcas Jums patiks. Un par pakomāta iespēju- mēs pie tā strādājam un drīzumā spēsim šo iespēju nodrošināt.

Komentāri (8)

Vai ir kādi jautājumi?

Rēķins

Vita

Labdien! Vai iespējams saņemt rēķinu ar saviem rdatiem, lai var iesniegt pēc tam apdrošinātājiem? Kas jādara pie iegādes, lai šādu rēķinu saņemtu? Paldies!

Atbilde

info@alensa.lv

Paldies par Jūsu jautājumu! Rēķina kopija parasti ir pievienota pie katra pasūtījuma. Jums ir arī iespēja atstāt papildus piezīmi par to pasūtījuma veikšanas laikā (aizpildot pasūtījuma piegādes informāciju). Ja Jums ir nepieciešama papildus informācija par šo, lūdzu, droši sazinieties ar mums pa e-pastiņu info@alensa.lv.

8.4

Kerija

Labdien, vai varat, ludzu, nosaukt, kuram lecam bc ir 8.4. Cik mekleju, parsvara atrodu tikai 8.6.

Atbilde

info@alensa.lv

Sveiki, šeit ir daži ikmēneša objektīvi ar BC 8.4: Acuvue Vita, Air Optix Night and Day Aqua, Frequency 55 Aspheric, Soflens 38

Krister

Vai jus kads ludzu varetu ieteikt lecas ar bc8.7

Atbilde

info@alensa.lv

Paldies, ka ar mums sazinājies. Mēs Jums nosūtījām e-pastiņu, kurā sniedzām atbildi uz Jūsu jautājumu. Ceram, ka atradīsiet to, ko meklējāt.

Lecas

Krister

Sveiki gribeju pajautat vai tas sešas lecas ir man jatzimēvai viņas vienkarši atnaks 6 ja es atzimesu 1

Atbilde

info@alensa.lv

Paldies, ka ar mums sazinājies. Jūs sapratis esat pilnīgi pareizi. Saņemsiet 1 iepakojumu, kurā ir 6 kontaktlēcas.

Par lēcām

Ieva

Īsti nesaprotu kā var pasūtīt 6 lēcas tākā 3 mēnešiem ar dažādiem parametriem - 0,75 un - 1.00 sanāk ka vienu iepakojumu 6 lēcu var nopirkt vienai acij un un otrai jāpērk atkal 6 lēcas? Es vēlos nopirkt 3 mēnešiem tikai.

Atbilde

info@alensa.lv

Labdien, paldies par jautājumu. Tā kā jūsu acu iestatījumi ir atšķirīgi, mēs iesakām iegādāties divas lēcas (3 gab.)

Tēma

Laura Lagzdiņa

Ko man darīt, ja manai acij BC ir 8.9? Es neredzu nevienu lēcu ar tādu izmēru, ne šim zīmolam, ne citam. Vai ves varu, neskatoties uz to, tomēr nēsāt 8.6, kas ir visur pieejams?

Atbilde

info@alensa.lv

Labdien, Ja BC ir 8.9, mums ir šādas mēneša lēcas: Biomedics 55 Evolution. Un šādas dienas lēcas: Carl Zeiss Contact Day 30 Compatic. Vai arī dienas lēcas 1 Day Acuvue TruEye un 1 Day Acuvue Moist (bet šīm abām BC ir 9.00). Par to, vai Jums derēs lēcas ar BC 8.6 mēs pateikt nevaram, jo katram cilvēkam acis ir dažādas, kas der vienam ne vienmēr derēs otram. Tādēļ iesakām aiziet pie acu ārsta, kurš Jums spēs to apliecināt (kurš zīmols un izmērs Jums būs visvairāk piemērots). Ar cieņu, Alensa.lv komanda

Tēma

Ralda Pūce

Man ir nepieciešams rādius 8.4. kāpēc nevar izvēlēties tādu?

Atbilde

info@alensa.lv

Sveiks! Diemžēl šīs Biofinity kontaklēcas netiek ražotas ar šādu rādiusu. Taču ir citas lēcas, plašāka informācija ir nosūtīta uz Jūsu epastu. Ar laba vēlējumiem, Alensa.lv komanda

Tēma

Lilija Gucule

manām brillēs stiprums ir -2.5, kādas lēcas varu ņemt- arī ar -2.5?

Atbilde

info@alensa.lv

Labdien Jums, Ja vēlaties pasūtīt kontaktlēcas, mēs iesakām aiziet pie acu ārsta, kurš Jums nomērīs nepieciešamos stiprumue spriekš kontaktlēcām- lēcu parametri brillēm un kontaktlēcām atšķiras (kā nekā, brilles atrodas attālāk, uz deguna pusi, un kontaktlēcas ir acī). Ar laba vēlējumiem, Alensa.lv komanda

VISA Master Card AMERICAN EXPRESS DISCOVER PayPal DHL omniva