€0

Jūsu groziņš pagaidām ir tukšs

Iet uz savu groziņu

Bausch and Lomb Kontaktlēcas

Bausch + Lomb firmas vēsture spēj mūs aizvilināt uz 1853.gadu, kad John Jacob Bausch, vācu izcelsmes imigrants, nodibināja mazu optikas preču veikalu Rochesterā, Ņujorkā. Patinot pāris gadu desmitus uz priekšu, šodien, pateicoties gadu ilgiem intensīvas pētniecības un attīstības pūliņiem, Bausch & Lomb kompānija ir viena no lielākajām kontaktlēcu un acu aprūpes produktu sniedzējām.

Bausch and Lomb kontaktlēcas

Viņi piedāvā dažāda veida izcilas kvalitātes mēneša kontaktlēcas kā arī aizdevīgas dienas kontaktlēcas. PureVision kontaktlēcas un Soflens kontaktlēcas ir vienas no populārākajām piedāvāto produktu klāstā. PureVision 2 kontaktlēcas ir izcilas zema apgaismojuma nosacījumos, piemēram nakts braukšanas laikā; un Soflens Daily Disposable (1-dienas lietošanai paredzētas) ir vienas no ekonomiskākajām un populārākajām dienas kontaktlēcām pieejamas lēcu tirgus izvēlē. Biotrue One Day ir dienas kontaktlēcas izgatavotas no lieliskā HyperGel (hipergēla) materiāla, kas spēj nodrošināt nesalīdzināmu ērtību un skābekļa caurlaidību. Tām arī piemīt UV filtru aizsardzība.

Augstas kvalitātes kontaktlēcu šķīdumi un acu pilieni

Bausch and Lomb kontaktlēcu šķīdumi iekļauj ReNu Multiplus šķīdumu, kuriem piemīt īpašā pret-berzes formula, kura efektīvi noņem nosēdumus no lēcām to uzglabāšanas laikā. Biotrue ir cits populārs kopšanas šķīdums, kura sastāvā ir vielas līdzīgas cilvēka dabiskajām asarām, tādejādi šis ļoti maigais kopšanas līdzeklis ir piemērots visiem kontaktlēcu nēsātājiem. Bausch and Lomb spēj arī piedāvāt ReNu Multiplus acu pilienus- perfekts risinājums sausās acs sindromam un acs iekaisumam.

Vairāk informācijas
Jūs esat apskatījis 36 preces no 51.
VISA Master Card AMERICAN EXPRESS DISCOVER PayPal DHL omniva