Avizor Unica Sensitive šķīdums 350 ml

€8.99
100% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 4.7. izvēlies atribūtus...

Piegāde

DHL
1-2 Dienas €8.99
omniva
3-4 Dienas €2.99
€8.99
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.99 uz pasūtījumiem virs €60.00

Avizor Unica Sensitive kontaktlēcu šķīdums (350 ml)

Unica Sensitive Universal Solution no Avizor sniedz vispārēji rūpīgu kopšanu visa veida mīkstajām kontaktlēcām. Šķīduma sastāvs ir izgatavots tā, ka tā sastāvdaļas ir piemērotas pat ļoti sausām un jūtīgām acīm. Avizor uzlabotās formulas sastāvā ir iekļauta hialuronskābe, kas arī ir atpazīstama kā nātrija hialuronātskābe. Šī sastāvdaļa pārliecinoši spēj palielināt ērtības un nepieciešamo mitrināšanu kontaktlēcu nēsāšanas laikā. Jums vairs nav jāpiedzīvo sausās acs sindromu pazīmes, ja kontaktlēcu kopšanas rutīnā izmantosi Unica Sensitive šķīdumu.

Unica Sensitive spēj efektīvi noņemt nosēdumus un dažādus netīrumus. Katra 350 ml lielā pudelīte nāk kopā ar ar kontaktlēcu uzglabāšanas konteinerīti, ko var izmanot arī priekš lēcu tīrīšanas.

Ražotājs iesaka labākam rezultātam savas lēcas tīrīt arī manuālā veidā- maigi paberzējot savas lēcas pirkstos vai plaukstā ar kopšanas līdzekli. Atceries, kontaktlēcas ir jāuzglabā to kopšanas šķīdumā vismaz uz 4 stundām. Neaizmirsti, ka šķīduma paliekas, pēc 90 dienu atvēršanas perioda ir jāizlej ārā.

Mēs piedāvājam Avizor Unica Sensitive arī cita veida izmēros, piemēram, izdevīgā dubultā iepakojumā un ļoti izdevīgā ekonomiskajā trīs pudelīšu iepakojumā.

Parametri - Avizor Unica Sensitive šķīdums 350 ml

Ražotājs: Avizor
Kopšanas šķīdumu veidi : Daudzfunkciju
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Lietošana pēc atvēršanas: 3 mēneši
Iepakojuma apjoms: 350 ml
Konservanti:
Medicīniska ierīce:
GUDRA
ALTERNATĪVA
Populārs

Gelone Šķīdums 360 ml

Ir noliktavā
  • Daudzfunkcionālais lēcu šķīdums
  • Unikālais nātrija hialuronāta lubrikants
  • Maigs acīm
Cena tikai: €7.79
GUDRA
ALTERNATĪVA

Atsauksmes

100%
21 no mūsu klientiem iesaka šo preci

Komentāri (2)

Vai ir kādi jautājumi?

Diāna

Pietrūkst pilna sastāvdaļu saraksta, ne tikai šim, bet visiem jūsu veikalā atrodamajiem šķīdumiem. Man ir jūtīgas acis un alerģija uz daudziem šķīdumiem. Būtu ideāli, ja būtu pie bildēm arī sastāvs.

Atbilde

info@alensa.lv

Cienījamo klient! Mums ir prieks, ka esat ieinteresēts mūsu precēs. Mēs Jums nosūtījām pilnīgu šī šķīduma sastāvdaļu sarakstu uz Jūsu personīgo e-pastu. Mēs ļoti ceram, ka varēsiet atrast sev vispiemērotāko šķīdumu.

Inese B.

vai var lietot kopā ar krāsainajām dienas lēcām, no Freshluk?

Atbilde

info@alensa.lv

Labrīt, Ar FreshLook kontaktlēcām var lietot. Ar cieņu, Alensa.lv komanda