Avizor Unica Sensitive šķīdums 3 x 350 ml

€23.69
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums otrdiena 19.10. Stock day info: Tomorrow 19. oktobris Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched izvēlies atribūtus...
Ir noliktavā

Piegāde

DHL
1-2 Dienas €4.99
omniva
3-4 Dienas €2.99
€23.69
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.29 uz pasūtījumiem virs €60.00

Avizor Unica Sensitive kontaktlēcu šķīdums (3 x 350 ml)

Unica Sensitive Universal Solution no Avizor sniedz vispārēji rūpīgu kopšanu visa veida mīkstajām kontaktlēcām. Šķīduma sastāvs ir izgatavots tā, ka tā sastāvdaļas ir piemērotas pat ļoti sausām un jūtīgām acīm. Avizor uzlabotās formulas sastāvā ir iekļauta hialuronskābe, kas arī ir atpazīstama kā nātrija hialuronātskābe. Šī sastāvdaļa pārliecinoši spēj palielināt ērtības un nepieciešamo mitrināšanu kontaktlēcu nēsāšanas laikā. Jums vairs nav jāpiedzīvo sausās acs sindromu pazīmes, ja kontaktlēcu kopšanas rutīnā izmantosi Unica Sensitive šķīdumu.

Unica Sensitive spēj efektīvi noņemt nosēdumus un dažādus netīrumus. Katra 350 ml lielā pudelīte nāk kopā ar ar kontaktlēcu uzglabāšanas konteinerīti, ko var izmanot arī priekš lēcu tīrīšanas.

Ražotājs iesaka labākam rezultātam savas lēcas tīrīt arī manuālā veidā- maigi paberzējot savas lēcas pirkstos vai plaukstā ar kopšanas līdzekli. Atceries, kontaktlēcas ir jāuzglabā to kopšanas šķīdumā vismaz uz 4 stundām. Neaizmirsti, ka šķīduma paliekas, pēc 90 dienu atvēršanas perioda ir jāizlej ārā.

Mēs piedāvājam Avizor Unica Sensitive arī cita veida izmēros, piemēram, izdevīgā dubultā iepakojumā un vienas pudelītes iepakojumā.

Parametri
Ražotājs: Avizor
Kopšanas šķīdumu veidi : Daudzfunkciju
Derīguma termiņš : 16 mēneši un vairāk
Lietošana pēc atvēršanas: 3 mēneši
Iepakojuma apjoms: 3x350 ml
Konservanti:
GUDRA
ALTERNATĪVA
Populārs

Gelone Šķīdums 3 x 360 ml

Ir noliktavā
  • Daudzfunkcionālais lēcu šķīdums
  • Unikālais nātrija hialuronāta lubrikants
  • Maigs acīm
Cena tikai: €20.99
GUDRA
ALTERNATĪVA

Atsauksmes

Šai precei vēl nav daudz atsauksmju

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?