€0

Jūsu groziņš pagaidām ir tukšs

Iet uz savu groziņu

Avizor Unica Sensitive šķīdums 2 x 350 ml

€16.59
89% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums ceturtdiena 19.5. Stock day info: Tomorrow 19. maijs Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched izvēlies atribūtus...

Piegāde

DHL
1-2 Dienas €4.99
omniva
3-4 Dienas €2.99
€16.59
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €9.99 uz pasūtījumiem virs €60.00

Avizor Unica Sensitive kontaktlēcu šķīdums (2 x 350 ml)

Unica Sensitive Universal Solution no Avizor sniedz vispārēji rūpīgu kopšanu visa veida mīkstajām kontaktlēcām. Šķīduma sastāvs ir izgatavots tā, ka tā sastāvdaļas ir piemērotas pat ļoti sausām un jūtīgām acīm. Avizor uzlabotās formulas sastāvā ir iekļauta hialuronskābe, kas arī ir atpazīstama kā nātrija hialuronātskābe. Šī sastāvdaļa pārliecinoši spēj palielināt ērtības un nepieciešamo mitrināšanu kontaktlēcu nēsāšanas laikā. Jums vairs nav jāpiedzīvo sausās acs sindromu pazīmes, ja kontaktlēcu kopšanas rutīnā izmantosi Unica Sensitive šķīdumu.

Unica Sensitive spēj efektīvi noņemt nosēdumus un dažādus netīrumus. Katra 350 ml lielā pudelīte nāk kopā ar ar kontaktlēcu uzglabāšanas konteinerīti, ko var izmanot arī priekš lēcu tīrīšanas.

Ražotājs iesaka labākam rezultātam savas lēcas tīrīt arī manuālā veidā- maigi paberzējot savas lēcas pirkstos vai plaukstā ar kopšanas līdzekli. Atceries, kontaktlēcas ir jāuzglabā to kopšanas šķīdumā vismaz uz 4 stundām. Neaizmirsti, ka šķīduma paliekas, pēc 90 dienu atvēršanas perioda ir jāizlej ārā.

Mēs piedāvājam Avizor Unica Sensitive arī cita veida izmēros, piemēram, izdevīgā vienas pudelītes iepakojumā un ļoti izdevīgā ekonomiskajā trīs pudelīšu iepakojumā.

Parametri

Ražotājs: Avizor
Kopšanas šķīdumu veidi : Daudzfunkciju
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Iepakojuma apjoms: 2x350 ml
Lietošana pēc atvēršanas: 3 mēneši
Konservanti:
Medicīniska ierīce:
GUDRA
ALTERNATĪVA
Populārs

Gelone Šķīdums 2 x 360 ml

Ir noliktavā
  • Daudzfunkcionālais lēcu šķīdums
  • Unikālais nātrija hialuronāta lubrikants
  • Maigs acīm
Cena tikai: €14.49
GUDRA
ALTERNATĪVA

Atsauksmes

89%
41 no mūsu klientiem iesaka šo preci

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?
VISA Master Card AMERICAN EXPRESS DISCOVER PayPal DHL omniva