Artelac TripleAction 10 ml

€12.39
94% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums trešdiena 29.3. izvēlies atribūtus...
Pakomāts sūtījuma izņemšanai (2–3 Dienas) €2.99 *
Omniva (Piegāde ar kurjeru uz Jūsu mājām) (2–3 Dienas) €2.99 *
DHL EXPRESS (1–2 Dienas) €9.99   
* PIEGĀDE PAR VELTI uz visām kontaktlēcām, brillēm un saulesbrillēm!
€12.39
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.59 uz pasūtījumiem virs €80.00

Artelac TripleAction acu pilieni 10 ml

Šos acu pilienus nevar lietot, nēsājot kontaktlēcas.

Tie, kas cieš no sausās acs sindroma, spēs novērtēt šos mitrinošos acu pilienus no firmas Bausch and Lomb. Acu pilieni iesāk savu darbību ļoti ātri un sniedz ilgnoturīgu efektu noguruma, dedzināšanas sajūtas, acs niezesun citu neērtību gadījumos.

Nātrija hialuronāts

Nātrija hialuronāts ir dabiska mitrināšanas substance, kas atrodas cilvēka acī, kā arī citos audos. Pilienu Artelac TripleAction sastāvā ir 0,24% nātrija hialuronāta, tādēļ sastāvsir ļoti līdzīgs tam, kas jau dabiski ir atrodams cilvēka acī, tādēļ šos pilienus lielākā lietotāju daļa panes bez problēmām..

Piemēroti jūtīgam acīm

Dabiskās sastāvdaļas pilienos Artelac TripleAction ir ļoti maigas, tādēļ tie ir piemēroti pat tiem, kam ir ļoti jūtīgas acis. Sastāvdaļu formula ir bez konservantiem un pudelītes inovatīva dizaina uzgalis padara pilienu lietošanu pavisam vieglu.

Sastāvdaļas:

  • Lipīdu segments- vidējas ķēdes triglicerīdi (medium-chain triglycerides)
  • Nātrija hialuronāts 2,4mg/ml
  • Karbomērs
  • Glicerīns

Lietošana: šie pilienu var tikt lietoti pēc nepieciešamās vajadzības. Līdzko jūtat kairinājuma vai neērtības pazīmes, uzpilieniet vienu pilienu uz skartās acs.

Uzmanību! Šos pilienus var lietot 6 mēnešu no pirmās atvēršanas dienas- pēc 6 mēnešiem pudelīte ir jaizmet un tā vairs nav derīga lietošana. Tas ir tādēļ, ka pilienus nav konservantu.

Kas izraisa acs iekairinājumu?

Iekairinājums var rasties ģenētiskās noslieces gadījumos, kā arī alerģijas veidā vai ārsta diagnozētās sausās acs sindroma gadījumā. Taču paturiet prātā, ka ir arī dažādi citi ārējie faktori, kas ietekmē delikātās un maigās actiņas. Piemēram, zilās gaismas iedarbība no datoru, TV, mobīlo tālruņu ekrāniem ir ļoti bieži sastopams iemesls acs sausuma izraisīšanā, jo acis, paši nepamanot, mēs mirkšķinām daudz retāk kad uz tiem skatamies. Acis var palikt sausākas arī tad, kad atrodamies telpās ar gaisa kondicionētājiem vai arī atrodamies vējainās, putekļainās un dūmu vidēs.

Parametri - Artelac TripleAction 10 ml

Ražotājs: Bausch and Lomb
Iepakojuma apjoms: 10 ml
Lietošana pēc atvēršanas: 6 mēneši
Konservanti:
Var lietot kopā ar kontaktlēcām:
Satur nātrija hialuronātu:
Medicīniska ierīce:

Atsauksmes

94%
148 no mūsu klientiem iesaka šo preci atsauksmes nav pārbaudītas

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?