AQ Pure šķīdums 360 ml

€6.89
100% iesaka
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 12.12. izvēlies atribūtus...
Pakomāts sūtījuma izņemšanai (3–4 Dienas) €2.99 *
Omniva (Piegāde ar kurjeru uz Jūsu mājām) (3–4 Dienas) €2.99 *
DHL EXPRESS (1–2 Dienas) €8.99   
* PIEGĀDE PAR VELTI uz visām kontaktlēcām, brillēm un saulesbrillēm!
€6.89
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.99 uz pasūtījumiem virs €60.00

AQ Pure kontaktlēcu šķīdums

AQ Pure ir universāls šķīdums, kas satur elastīgo polimēru ar spēju sasaistīt liela daudzuma ūdens. Tas nodrošina perfektu lēcu mitrināšanu visas nēsāšanas laikā. Lēcas, kas ir tīrītas ar AQ Pure šķīdumu, neizraisa iekaisumu vai acs iesārtumu.

Šajā iepakojumā ir 360 ml liela šķīduma pudelīte un kontaktlēcu konteinerītis. Ir pieejami arī citi izmēri, piemēram 3x 360 ml vai 2x 360 ml lielā iepakojumā.

Piemērots jūtīgām acīm

Pateicoties šķīduma efektīvai lubrikācijai, AQ Pure ir piemērots jūtīgo acu īpašniekiem. Tas sniedz superīgu ērtību visiem, kam ir jūtīgas acis vai cieš no sezonas alerģijām. Šis izcili kvalitatīvais, efektīvais šķīdums sniedz vislabāko aprūpi lēcu kopšanas ziņā visiem tā lietotājiem.

Tīrīšana un mitrināšanas uzturēšana

Šķīdums ir domāts visāda veida mīksto kontaktlēcu dezinficēšanai, uzglabāšanai, tīrīšanai, skalošanai un mitrināšanai, kā arī tas efektīvi noņem visus proteīna nosēdumus. Šķīduma pH pakāpe ir saderīga ar acīm, tādejādi mazinot acs iekaisuma iespēju.

Lietošanas instrukcija

AQ Pure šķīdums lēcu kopšanai ir domāts divu veidu dezinficēšanai- ar berzēšanu un bez. Pēc kontaktlēcu berzēšanas Jūsu plaukstās ar šo šķīdumu, lēcas ir jāatstāj kontaktlēcu konteinerītī vismaz uz 5-7 minūtēm, lai sasniegtu vislabākos rezultātus. Ja Jūs tās neberzējat savās plaukstās, tad lēcas ir jāiemērc šajā šķīdumā uz vismaz 2-3 stundām- pēc ražotāja ieteikuma. Tomēr acu speciālisti stingri iesaka vienmēr savas lēcas maigi paberzēt, pirms ielikšanas lēcu konteinerītī, kas tādejādi uzlabo dezinficēšanas efektivitāti daudz labāk.

Ieskaties šeit un uzzini, kā pareizi ir jākopj kontaktlēcas un jālieto kontaktlēcu šķīdumi.

Parametri - AQ Pure šķīdums 360 ml

Ražotājs: Optoflex
Kopšanas šķīdumu veidi : Daudzfunkciju
Iepakojuma apjoms: 360 ml
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Lietošana pēc atvēršanas: 3 mēneši
Satur nātrija hialuronātu:
Konservanti:
Medicīniska ierīce:

Atsauksmes

100%
216 no mūsu klientiem iesaka šo preci

Komentāri (2)

Vai ir kādi jautājumi?
Diana

Gribētu redzēt sastāva sarakstu! Manām acīm jo īpaši nepatīk poliheksanīds. Te tik gari apraksti katram šķīdumam, bet nav paša galvenā. Bildēs arī nav. Sanāk, ka pasūtu, saņemu, un tad tikai redzu vai derēs vai nē.

Atbilde info@alensa.lv

Cienījamo klient! Mums ir prieks, ka esat ieinteresēts mūsu precēs. Mēs Jums nosūtījām pilnīgu šī šķīduma sastāvdaļu sarakstu uz Jūsu personīgo e-pastu. Mēs ļoti ceram, ka varēsiet atrast sev vispiemērotāko šķīdumu.

Edgars

Piemērots manām acīm- man tādas bišķu jūtīgas, ne visi šķīdumi der diemžēl. Ar šo gan nekādu grūtību!