AQ Pure šķīdums 3 x 360 ml

€20.39 €18.39
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 12.4. Today izvēlies atribūtus...

Piegāde

DHL
1–2 Dienas €4.99
omniva
3–4 Dienas €2.99
€20.39 €18.39
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €7.69 uz pasūtījumiem virs €60.00

AQ Pure kontaktlēcu šķīdums

AQ Pure ir universāls šķīdums, kas satur elastīgo polimēru ar spēju sasaistīt liela daudzuma ūdens. Tas nodrošina perfektu lēcu mitrināšanu visas nēsāšanas laikā. Lēcas, kas ir tīrītas ar AQ Pure šķīdumu, neizraisa iekaisumu vai acs iesārtumu.

Šajā iepakojumā ir trīs 360 ml liela šķīduma pudelītes un kontaktlēcu konteinerīši. Ir pieejami arī citi izmēri, piemēram 360 ml vai 2x 360 ml lielā iepakojumā.

Piemērots jūtīgām acīm

Pateicoties šķīduma efektīvai lubrikācijai, AQ Pure ir piemērots jūtīgo acu īpašniekiem. Tas sniedz superīgu ērtību visiem, kam ir jūtīgas acis vai cieš no sezonas alerģijām. Šis izcili kvalitatīvais, efektīvais šķīdums sniedz vislabāko aprūpi lēcu kopšanas ziņā visiem tā lietotājiem.

Tīrīšana un mitrināšanas uzturēšana

Šķīdums ir domāts visāda veida mīksto kontaktlēcu dezinficēšanai, uzglabāšanai, tīrīšanai, skalošanai un mitrināšanai, kā arī tas efektīvi noņem visus proteīna nosēdumus. Šķīduma pH pakāpe ir saderīga ar acīm, tādejādi mazinot acs iekaisuma iespēju.

Lietošanas instrukcija

AQ Pure šķīdums lēcu kopšanai ir domāts divu veidu dezinficēšanai- ar berzēšanu un bez. Pēc kontaktlēcu berzēšanas Jūsu plaukstās ar šo šķīdumu, lēcas ir jāatstāj kontaktlēcu konteinerītī vismaz uz 5–7 minūtēm, lai sasniegtu vislabākos rezultātus. Ja Jūs tās neberzējat savās plaukstās, tad lēcas ir jāiemērc šajā šķīdumā uz vismaz 2–3 stundām- pēc ražotāja ieteikuma. Tomēr acu speciālisti stingri iesaka vienmēr savas lēcas maigi paberzēt, pirms ielikšanas lēcu konteinerītī, kas tādejādi uzlabo dezinficēšanas efektivitāti daudz labāk.

Ieskaties šeit un uzzini, kā pareizi ir jākopj kontaktlēcas un jālieto kontaktlēcu šķīdumi.

Parametri
Ražotājs: Optoflex
Kopšanas šķīdumu veidi : Daudzfunkciju
Iepakojuma apjoms: 3x360 ml
Derīguma termiņš : 24 mēneši un vairāk
Lietošana pēc atvēršanas: 3 mēneši
Satur nātrija hialuronātu:

Atsauksmes

Šai precei vēl nav daudz atsauksmju

Komentāri (1)

Vai ir kādi jautājumi?

Tēma

Анна B.

Не плохой раствор. Глазам комфортно. Линзы перед тем как уложить в контейнер предварительно очищаю ещё, иначе сама жидкость не справляется