AO SEPT PLUS HydraGlyde šķīdums 2 x 360 ml

€17.69
Ir noliktavā
Uzmanību! Šis ir peroksīda šķīdums. Lūdzu, pirms lietošanas rūpīgi iepazīstaties ar lietošanas instrukciju!
Paredzamais nosūtīšanas datums otrdiena 13.4. Today izvēlies atribūtus...

Piegāde

DHL
1–2 Dienas €4.99
omniva
3–4 Dienas €2.99
€17.69
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €7.69 uz pasūtījumiem virs €60.00

AO SEPT PLUS HydraGlyde® kontaktlēcu šķīdums

AO Sept Plus HydraGlyde® ir šķīdums uz peroksīda bāzes, domāts visa veida mīksto kontaktlēcu dezinficēšanai. Mitrinošā viela HydraGlyde® sniedz lēcām nepieciešamo mitrināšanu visu to laiku, kad lēcas atrodas Jūsu acīs. Šis šķīdums ir kopā ar īpašo konteinerīti, kas satur katalizējošo vielu, AO DISC, kas ir nepieciešams efektīvam kopšanas un tīrīšanas procesam.

Piezīme

Nekad nelieto peroksīda kopšanas līdzekli pa tiešo uz savām acīm, jo tas var izraisīt nopietnus veselības ievainojumus.

Nekad nelieto plakanā tipa lēcu konteinerīti kopā ar peroksīda šķīdumu. Lietot tikai un vienīgi ar īpašajiem kontaktlēcu konteinerīšiem, kuros ir neitralizējošais disks, kas nāk kopā ar kopšanas šķīdumu.

Nekad neizņemiet savas kontaktlēcas no īpašā konteinerīša pirms neitralizācijas procesa pilnīgām beigām (vismaz 6 stundas).

Nekad nepārpildiet konteinerīti ar šķīdumu. Caurtekoši un ne neitralizēti kopšanas šķīdumi var netīšām tikt kontaktā ar kontaktlēcām vai pirkstiem, tādejādi var izraisīt nopietnus veselības bojājumus.

Šis nav daudzfunkcionālais šķīdums. Ir ļoti svarīgi nogaidīt neitralizācijas pilno posmu- minimums 6 stundas, katrā kontaktlēcu kopšanā ar AOSEPT PLUS HydraGlyde® šķīdumu, lai varētu novērst iespējamo risku apdedzināt acis ar šo šķīdumu. Lieto sekojot sava optiķa norādījumiem.

Ūdeņraža peroksīda šķīdumi un kā tos lietot droši

Šajā iepakojumā ir 2×360 ml šķīduma pudelītes un divi īpašie kontaktlēcu konteinerīši. Ir pieejami arī citi izmēri, piemēram 360 ml vai 90 ml lielā iepakojumā.

Ilglaicīga mitrināšana

Mitrinošais HydraGlyde® sastāvs pielīpst pie lēcas virsmas, kur tas izveido pārklājumu, kas spēj novērst sausinājumu līdz pat 16 stundām. Lēcas ir pietiekami mitras un sniedz izcilu ērtību.

Kā AO Sept Plus HydraGlyde® darbojas?

Aktīvā kopšanas sastāvdaļa AO Sept Plus HydraGlyde® šķīdumā satur 3% ūdeņraža peroksīda. Purifikācijas procesa laikā, lēcas ir pilnībā dezinficētas, jo ūdeņraža peroksīds tiek neitralizēts, un tā rezultātā šķīdums paliek maigs, bez konservantiem.

Dezinficējošā fāze

Ūdeņraža peroksīds ir atšķaidīta skābe, tādēļ tā efektīvi noņem nosēdumus un nevēlamos mikroorganismus no Jūsu lēcām. Tiešā kontaktēšanās ar peroksīdu un Jūsu acs jūtīgajiem audiem var novest pie apdedzinājuma, tādēļ ir ļoti svarīgi ļaut lēcām neitralizēties to konteinerītī vismaz uz 6 stundām.

Neitralizācijas fāze

Kataliskā viela, kas ir nepieciešama pilnībā neitralizēt šķīdumu, saucās AO Disc. Šis neitralizācijas disks ir iekļauts speciālajā lēcu konteinerītī, kas ir katra šķīdumu iepakojumā.

Kā pareizi lietot AO Sept Plus HydraGlyde®

AO SEPT PLUS ir ļoti viegli lietot. Noņem savas lēcas, ieliec tās kontaktlēcu konteinerītī un piepildi ar šo šķīdumu, līdz iezīmētājām malām (kontaktlēcām ir pilnībā jāpārklājas ar šķīdumu), pārbaudi, vai lēcu konteinerītī ir metāliskais neitralizēšanas disks un cieši aiztaisi vāciņu. Kontaktlēcas var tikt lietotas, agrākais, pēc 6 stundu ilgas šķīdumā uzturēšanās. Šķīdums nesatur konservantus. Lēcas var tikt turētas šajā šķīdumā līdz pat 2 nedēļām, taču pēc šī laika posma, šķīdums ir jāizlej ārā un jānomaina.

Ieskaties šeit un uzzini, kā pareizi ir jākopj kontaktlēcas un jālieto kontaktlēcu šķīdumi.

Parametri
Ražotājs: Alcon
Kopšanas šķīdumu veidi : Peroksīda
Iepakojuma apjoms: 2x360 ml
Derīguma termiņš : 16 mēneši un vairāk
Lietošana pēc atvēršanas: 3 mēneši

Atsauksmes

Šai precei vēl nav daudz atsauksmju

Komentāri (2)

Vai ir kādi jautājumi?

AO SEPT PLUS HydraGlyde

Edgars Čebotars

Labdien Vai visiem AO SEPT PLUS HydraGlyde šķīdumiem, kas Jums ir noliktavā ir derīguma termiņš 16 mēnši skaitot no šodiendienas (Ne no izgatavošanas dienas). Paldies

Atbilde

info@alensa.lv

Paldies par labo jautājumu. Visiem mūsu produktiem ir samērā ilgs derīguma termiņš, mēs nepārdodam preces, kuru derīguma termiņš drīz beigsies.

Tēma

Ainars Bumbieris

Vienīgais kontaklēcu šķīdums ko izmantoju. Katru reizi lēcas, tīras , jaunas un dezinficētas. Ideāli priekš mana dzīves stila un tempa! Iesaku visiem jaunajiem un modernajiemk uriem rūp sava redze un svarīga ir redze!