€0

Jūsu groziņš pagaidām ir tukšs

Iet uz savu groziņu

Alcon Kontaktlēcas

Alcon tika nodibināts 1945.gadā kā mazs, oftalmoloģijas veikals Fort Vortā (Fort Worth), Teksasā. Kopš tā laika, šis mazais veikaliņš ir sevi pārveidojies vienā no lielākajiem kontaktlēcu ražotājiem visā pasaulē. CibaVision tika nodibināta 1980.gadā kā Ciba-Gelgijas (Ciba-Gelgy) no Atlantas, ASV farmaceitiskās nodaļas filiāle. 1996.gadā, Ciba-Gelgy apvienojās ar Sandoz kompāniju un kopā izveidoja Novartis kompāniju. Šodien, Novartis ir viena no lielākajām farmaceitiskajām kompānijām pasaulē, kurā CIBA-VISION ir firmas galvenais acu aprūpes departments.

2013.gadā Alcon Pharmaceuticals apvienojās ar Ciba Vision- tādejādi kopīgiem spēkiem cenšoties paplašināt savu oftalmoloģijas piedāvājumu, lai varētu nodrošināt strauji augošo dažādību klientu acs veselības aprūpē. Šodien, Alcon acs aprūpes produkti ir starp sekmīgāko un progresīvāko produktu vidu.

Alcon kontaktlēcas

Alcon kontaktlēcas ir pieejamas dažādos veidos, sākot no Air Optix mēneša kontaktlēcām līdz DAILIES dienas kontaktlēcām un pat krāsainajām kontaktlēcām (Air Optix Colors, FreshLook krāsainās kontaktlēcas). Air optix kontaktlēcas priekš pagarinātas lietošanas nēsāšanas, Air Optix Aqua multifokālās kontaktlēcas un Air Optix Astigmātismam domātās lēcas ir vienas no populārākajiem un pieprasītākajiem Alcon produktiem.

Pērc savas Alcon kontaktlēcas internetā par vislabākajām cenām. Alcon kontaktlēcu kopšanas šķīdumi, piemēram, Opti-Free un AO Sept Plus, vai Alcon (Ciba Vision) Systane acu pilieni ir pieejami priekš pilnīgas Jūsu kontaktlēcu aprūpes un uzglabāšanas rutīnai.

Vairāk informācijas
Jūs esat apskatījis 36 preces no 106.
VISA Master Card AMERICAN EXPRESS DISCOVER PayPal DHL omniva