Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (3 lēcas)

€24.79
98% iesaka
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums piektdiena 3.2. izvēlies atribūtus...
Pievienot pasūtījumam €6.29
Pievienot šķīdumu:
Pievienot šķīdumu:
Gelone Šķīdums 360 ml
€7.79
€6.29
Šai precei piegāde ir par velti
€24.79
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.99 uz pasūtījumiem virs €60.00

Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kontaktlēcas

Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kontaktlēcas ir domātas presbiopijas koriģēšanai, redzes traucējumiem, kas bieži vien rodas novecošanas dabiskā procesa rezultātā. Alcon ir izgatavojis šīs kontaktlēcas no silikon-hidrogēla materiāla, kuram piemīt augsta skābekļa caurlaidība. Materiāls ir mazliet zilgani iekrāsots vieglākai lietošanai. Šajā iepakojumā ir 3 lēcas.

Izturīgs materiāls uzlabots ar HydraGlyde

Air Optix plus HydraGlyde Multifocal kontaktlēcu materiāls ir izveidots, lai sniegtu lielisku ērtību 30 dienu nēsāšanas perioda laikā. Tas ir sasniegts ar HydraGlyde® Technology palīdzību, kas nobloķē ūdeni lēcās, padarot tās patīkami mitras un ērtas visu laiku. Šī īpašība ir ideāla tiem lēcu nēsātājiem, kas cieš no sausās acs sindroma vai kuriem ir jūtīgas acis.

Vēl viena šo mēneša multifokālo kontaktlēcu priekšrocība ir SmartShield® Technology. Tā rada aizsargslāni, kas pasargā lēcas virsmu no nosēdumiem. Tādejādi, nosēdumi un mikrobi daudz mazāk ietekmē uz lēcu nēsāšanas ērtību un noturību.

Dažādu optisko zonu apvienojums

Air Optix plus HydraGlyde Multifocal ir izgatavotas, lai spētu sniegt vieglu pāreju starp dažādām optiskajām zonām. Jums būs iespēja pāriet no tuviem, vidējiem un tāliem attālumiem bez jebkādiem apgrūtinājumiem, pat tad, kad atrodaties pie stūres.Attiecībā uz šo kontaktlēcu skābekļa caurlaidību- vai Jums ir šaubas par vērtību atšķirību, kas ir norādīta mūsu mājaslapā un to, kas ir norādīta uz iepakojums kastītes? Neuztraucieties, tie ir pilnīgi vienādi! Mūsu mājaslapā mēs izmantojam nozares standarta vērtību, kas parāda skābekļa caurlaidību attiecībā pret lēcas biezumu -- norādīts kā (Dk/t). Šī vērtība ir aprēķināta dalot lēcu skābekļa caurlaidību (Dk) ar lēcu biezumu (t). Lielākā daļa ražotāju norāda (Dk/t), un tieši šī iemesla dēļ mes norādām šāda formāta vērtību uz visām mūsu precēm. Taču, Jūsu kontaktlēcu iepakojums var norādīt tikai (Dk) vērtību. Tas tikai nozīmē, ka Jūsu iepakojums norāda pamata bāzes vērtību. Tas arī nozīmē, ka faktiski nav nekādas atšķirības starp to vērtību, kas ir norādīta mūsu mājaslapā un to vērtību, kas ir norādīta uz Jūsu lēcu iepakojuma kastītes.

Parametri - Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (3 lēcas)

Ražotājs: Alcon
Rādiuss (BC) : 8.60
Diametrs (DIA): 14.20
Iepakojuma izmērs: 3 lēcas
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Skābekļa caurlaidība: 138 Dk/t, -3.00 Dpt
Nomaiņas grafiks: 30 dienas
Ūdens saturs: 33%
Produkta nosaukums: Air Optix plus HydraGlyde Multifocal
Stipruma piedāvājums: -10.00 līdz +6.00
ADD (pievienotais) stiprums: High (+2,00 - +2,50), Low (+0,75 - +1,25), MED (MAX ADD +2.00)
Materiāls: Lotrafilcon B
UV filtri:
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
Medicīniska ierīce:

Atsauksmes

98%
462 no mūsu klientiem iesaka šo preci atsauksmes nav pārbaudītas

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?