Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (6 lēcas)

€40.99
98% iesaka
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 6.2. izvēlies atribūtus...
Pievienot pasūtījumam €6.29
Pievienot šķīdumu:
Pievienot šķīdumu:
Gelone Šķīdums 360 ml
€7.79
€6.29
Šai precei piegāde ir par velti
€40.99
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.99 uz pasūtījumiem virs €60.00

Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism toriskās kontaktlēcas

Šīs mēneša kontaktlēcas ir izgatavotas no silikon-hidrogēla materiāla un ir domātas astigmātisma korigēšanai, ar pievienoto cilindra (CYL) un ass (AX) vērtību. Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism lēcām ir ļoti augsta skābekļa caurlaidība un ir mazliet iekrāsotas zilganā krāsā vieglākai lēcu lietošanai.

Šo kontaktlēcu dizains garantē ērtu saderibu un stabile novietojumu uz acs, bez jebkādas papildus liekas rotācijas, kas spētu ietekmēt uz redzes kvalitāti. Jūs spēsier pārliecināties, ka redze būs skaidra un asa visas dienas garumā.

Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism mēneša kontaktlēcas ir apstiprinātas no firmas Alcon , priekš pagarinātā nēsāšanas režīma lietošanai. Taču, pirms nolemjat lēcas nēsāt šādā režīmā, lūdzu, konsultējieties ar savu optometristu.

Uzlabotā tehnoloģija

Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism toriskās kontaktlēcas ir apstrādātas ar 2 inovatīvām tehnoloģijām. Pirmā, HydraGlyde® Moisture Matrix tehnoloģija, spēj noturēt lēcās mitrumu un ērtumu. Tā pasargā lēcas no izžūšanas. Otrā tehnoloģija- SmartShield ™ Technology, palīdz radīt aizsargslāni uz lēcām, tādejādi nordrošinot, ka materiāls paliek tīrs. Tas viennozīmīgi samazina netīrumu un nosēdumu skaitu, kas būtu bijis uz lēcām.Attiecībā uz šo kontaktlēcu skābekļa caurlaidību- vai Jums ir šaubas par vērtību atšķirību, kas ir norādīta mūsu mājaslapā un to, kas ir norādīta uz iepakojums kastītes? Neuztraucieties, tie ir pilnīgi vienādi! Mūsu mājaslapā mēs izmantojam nozares standarta vērtību, kas parāda skābekļa caurlaidību attiecībā pret lēcas biezumu -- norādīts kā (Dk/t). Šī vērtība ir aprēķināta dalot lēcu skābekļa caurlaidību (Dk) ar lēcu biezumu (t). Lielākā daļa ražotāju norāda (Dk/t), un tieši šī iemesla dēļ mes norādām šāda formāta vērtību uz visām mūsu precēm. Taču, Jūsu kontaktlēcu iepakojums var norādīt tikai (Dk) vērtību. Tas tikai nozīmē, ka Jūsu iepakojums norāda pamata bāzes vērtību. Tas arī nozīmē, ka faktiski nav nekādas atšķirības starp to vērtību, kas ir norādīta mūsu mājaslapā un to vērtību, kas ir norādīta uz Jūsu lēcu iepakojuma kastītes.

Parametri - Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (6 lēcas)

Ražotājs: Alcon
Diametrs (DIA): 14.50
Rādiuss (BC) : 8.70
Iepakojuma izmērs: 6 lēcas
Skābekļa caurlaidība: 108 Dk/t
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Nomaiņas grafiks: 30 dienas
Ūdens saturs: 33%
Produkta nosaukums: Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism
Cilindra papildu jauda: -0.75 līdz -2.25
Stipruma piedāvājums: -10.00 līdz +6.00
Materiāls: Lotrafilcon B
UV filtri:
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
Medicīniska ierīce:

Atsauksmes

98%
347 no mūsu klientiem iesaka šo preci atsauksmes nav pārbaudītas

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?