Air Optix Night and Day Aqua (6 lēcas)

€39.99
100% iesaka
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums trešdiena 29.3. izvēlies atribūtus...
Pievienot pasūtījumam €6.29
Pievienot šķīdumu:
Pievienot šķīdumu:
Gelone Šķīdums 360 ml
€7.79
€6.29
Šai precei piegāde ir par velti
€39.99
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.59 uz pasūtījumiem virs €80.00

Air Optix Night and Day Aqua nepārtrauktas lietošanas mēneša kontaktlēcas

Air Optix Night and Day Aqua kontaktlēcas no firmas Alcon ir domātas lietot līdz pat vienam mēnesim un pēc tam tās izmest ārā. Atsaucoties uz ražotāja galvojumu, šīs kontaktlēcas var tikt lietotas gan ka dienas (ielikt no rīta un izņemt vakarā), gan kā nepārtrauktas lietošanas kontaktlēcas. Tas nozīmē, ka līdz pat 30 dienām un 29 naktīm Jums nav jāizņem lēcas ārā no acīm, pat tad, kad guļat. Air Optix Night and Day Aqua kontaktlēcas ir izcilas to augstā skābekļa caurlaidības dēļ, kas atļauj piegādāt vajadzīgi skābekļa daudzumu Jūsu acīm pat tad, kad Jūs guļat. Šīs kontaktlēcas ir 6 lēcu iepakojumā.

Nepārtraukta nēsāšana

Tomēr atceries, ka atsaucoties uz ražotāja ieteikumu, šīs lēcas nevar tikt nēsātas bez iepriekšējas acu ārsta konsultācijas un ieteikuma. Nepārtraukta lietošana nav ieteicama visiem. Piedevām, ir svarīgi minēt, ka pat starp acu ārstu profesionāļiem, ir dažādas pretrunīgas atsauksmes par šāda veida lēcu nēsāšanu. Daudzi acu ārsti neiesaka nēsāt lēcas uz tik ilgu laiku, bet izņemt pēc 5 dienām, utt. Tādēļ vienmēr konsultējies ar savu ārstu, kurš spēs Tev ieteikt vispiemērotāko risinājumu!

Konsultējies ar acu ārstu

Air Optix Night and Day ir bez šaubām starp labākās kvalitātes kontaktlēcām, kas ir pieejamas. Tomēr, ir ļoti stipri ieteicams neiegādāties šīs lēcas uz savu galvu bez iepriekšējas konsultācijas ar acu ārstu. Acu ārsts spēs pielaikot Jums vispiemērotākās lēcas, kas atbilst tikai un vienīgu Jūsu acs parametriem. Bez profesionālās pielaikošanas Jūs riskējat zaudēt naudu un tikt pie ļoti neērtām lēcām, jo šī veida lēcām ir ļoti mazs diametrs (DIA = 13.8 mm), kurš sader mazākam skaitam lēcu nēsātāju nekā ierastais diametrs 14.0 vai 14.2.Attiecībā uz šo kontaktlēcu skābekļa caurlaidību- vai Jums ir šaubas par vērtību atšķirību, kas ir norādīta mūsu mājaslapā un to, kas ir norādīta uz iepakojums kastītes? Neuztraucieties, tie ir pilnīgi vienādi! Mūsu mājaslapā mēs izmantojam nozares standarta vērtību, kas parāda skābekļa caurlaidību attiecībā pret lēcas biezumu -- norādīts kā (Dk/t). Šī vērtība ir aprēķināta dalot lēcu skābekļa caurlaidību (Dk) ar lēcu biezumu (t). Lielākā daļa ražotāju norāda (Dk/t), un tieši šī iemesla dēļ mes norādām šāda formāta vērtību uz visām mūsu precēm. Taču, Jūsu kontaktlēcu iepakojums var norādīt tikai (Dk) vērtību. Tas tikai nozīmē, ka Jūsu iepakojums norāda pamata bāzes vērtību. Tas arī nozīmē, ka faktiski nav nekādas atšķirības starp to vērtību, kas ir norādīta mūsu mājaslapā un to vērtību, kas ir norādīta uz Jūsu lēcu iepakojuma kastītes.

Parametri - Air Optix Night and Day Aqua (6 lēcas)

Ražotājs: Alcon
Rādiuss (BC) : 8.60, 8.40
Iepakojuma izmērs: 6 lēcas
Diametrs (DIA): 13.80
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Skābekļa caurlaidība: 175 Dk/t
Ūdens saturs: 24%
Nomaiņas grafiks: 30 dienas
Produkta nosaukums: Air Optix Night and Day Aqua
Stipruma piedāvājums: -10.00 līdz +6.00
Materiāls: Lotrafilcon A
UV filtri:
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
Medicīniska ierīce:

Atsauksmes

100%
32 no mūsu klientiem iesaka šo preci atsauksmes nav pārbaudītas

Komentāri (1)

Vai ir kādi jautājumi?
Jana

Lielākajai daļai pārējo Air Optix lēcu diametrs ir 14.20, bet night&day 13.80. Vai ir arī night&day ar 14.20 diametru? vai šīs lēcas man ir piemērotas, ja kontaktlēcu receptē optometrists norādījis diametru 14.20?

Atbilde info@alensa.lv

Paldies par jautājumu. Uz šo jautājumu labāk atbildēs jūsu acu aprūpes speciālists, jo katra cilvēka acis ir atšķirīgas. Diemžēl mēs nevaram komentēt šo situāciju. 😕