Air Optix EX (3 lēcas)

€28.49
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 18.10. pirmdiena 18.10. pirmdiena 18.10. Order stock info: In stock, ready to be dispatched izvēlies atribūtus...
Ir noliktavā
Pievienot pasūtījumam
€7.79
Šai precei piegāde ir par velti
€28.49
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.29 uz pasūtījumiem virs €60.00

Air Optix EX kontaktlēcas

Air Optix EX ir mēneša silikon-hidrogēla kontaktlēcas ar izcilām īpašībām. To lieliskais materiāls spēj pārnēsāt lielu daudzumu skābekļa, kas nepieciešams Jūsu acs radzenei, tādēļ lēcas ir ērtas un higiēniskas pat tad, ja nēsā pagarinātā vai ilgstošā nēsāšanas režīmā. Šīs mīkstās kontaktlēcas ir ideālas visiem tiem, kam piemīt aktīvs un aizņemts dzīvesveids, kā arī tiem, kuri vēlas lietot kontaktlēcas visas dienas garumā un izbaudīt ērtību.

Izcili parametri

Air Optix EX kontaktlēcas ir īpaši izveidotas, lai spētu sniegt nepārspējamu ērtību, elastīgumu un brīvību. Šo lēcu lielākā pievilcība ir izteikta caur augsto skābekļa caurlaidību- 175 Dk/t un tā ir viena no augstākajām pieejamām kontaktlēcu vidū. Pateicoties to vienreizīgi augstajai elpošanas pakāpei, Air Optix EX kontaktlēcas ir piemērotas gan pagarinātai, gan nepārtrauktai nēsāšanai- taču atceries, šāda veida nēsāšanas metode vispirms ir jāapspriež ar savu acs ārstu. Lietošanas periods nevar pārsniegt 30 dienas, pēc 30 dienām jāļauj savām acīm atpūsties uz vismaz vienu nakti. Jauns kontaktlēcu pāris var tikt lietots jau nākamajā dienā.

Izturīgums pret nosēdumiem

Air Optix EX kontaktlēcas ir ar patentēto SmartShield tehnoloģiju, kas ne tikai padara lēcu virsmu perfekti gludu, bet arī sniedz izcili spēcīgu izturību pret nosēdumu pielipšanas. Gludā virsma palīdz samazināt berzes sajūtu mirkšķināšanas laikā, tādejādi paildzinot ērtības sajūtu nēsāšanas laikā. SmartShield tehnoloģija novērš netīrumu un citu nogulšņu pielipšanas, tādejādi Jūs variet izbaudīt skaidru, ērtu redzi visas dienas garumā.

Vieglākai un ērtākai Air Optix EX kontaktlēcu lietošanai, šīs lēcas ir viegli iekrāsotas zilā nokrāsā. Šajā iepakojumā ir 3 kontaktlēcas.Attiecībā uz šo kontaktlēcu skābekļa caurlaidību- vai Jums ir šaubas par vērtību atšķirību, kas ir norādīta mūsu mājaslapā un to, kas ir norādīta uz iepakojums kastītes? Neuztraucieties, tie ir pilnīgi vienādi! Mūsu mājaslapā mēs izmantojam nozares standarta vērtību, kas parāda skābekļa caurlaidību attiecībā pret lēcas biezumu -- norādīts kā (Dk/t). Šī vērtība ir aprēķināta dalot lēcu skābekļa caurlaidību (Dk) ar lēcu biezumu (t). Lielākā daļa ražotāju norāda (Dk/t), un tieši šī iemesla dēļ mes norādām šāda formāta vērtību uz visām mūsu precēm. Taču, Jūsu kontaktlēcu iepakojums var norādīt tikai (Dk) vērtību. Tas tikai nozīmē, ka Jūsu iepakojums norāda pamata bāzes vērtību. Tas arī nozīmē, ka faktiski nav nekādas atšķirības starp to vērtību, kas ir norādīta mūsu mājaslapā un to vērtību, kas ir norādīta uz Jūsu lēcu iepakojuma kastītes.

Parametri
Ražotājs: Alcon
Rādiuss (BC) : 8.60, 8.40
Iepakojuma izmērs: 3 lēcas
Diametrs (DIA): 13.80
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Skābekļa caurlaidība: 175 Dk/t
Ūdens saturs: 24%
Nomaiņas grafiks: 30 dienas
Produkta nosaukums: Air Optix EX
Stipruma piedāvājums: -10.00 līdz +6.00
Materiāls: Lotrafilcon A
UV filtri:
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:

Atsauksmes

Šai precei vēl nav daudz atsauksmju

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?