Air Optix Aqua Multifocal (3 lēcas)

€22.39
92% iesaka
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 27.3. izvēlies atribūtus...
Pievienot pasūtījumam €7.79
Pievienot šķīdumu:
Pievienot šķīdumu:
Gelone Šķīdums 360 ml
€7.79
Šai precei piegāde ir par velti
€22.39
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.59 uz pasūtījumiem virs €80.00

Air Optix Aqua Multifocal mēneša kontaktlēcas

Alcon ir pārstājis Air Optix Aqua Multifocal izgatavošanu un iepazīstina Jūs ar jauno versiju Air Optix plus HydraGlyde Multifocal. Ja iepriekšējā versija nav pieejama, mēs izsūtām jauno versiju pa to pašu cenu. Alcon iesaka pāriet uz jauno versiju bez iepriekšējas acu ārsta konsultācijas.

Air Optix Aqua Multifocal kontaktlēcas no firmas Alcon sniedz ērtu un veselīgu nēsāšanu tiem, kuri cieš no presbiopijas. Air Optix Aqua Multifocal ir mēneša kontaktlēcas, domātas katras dienas nēsāšanai. Pateicoties to jaunajai Precision Transition Design tehnoloģijai, tās sniedz skaidru redzi visos attālumos. Šis iepakojums ir 3 lēcu iepakojums.

Jūs varat izvēlēties arī lielāku iepakojumu no šīm lieliskajām Air Optix Aqua Multifocal kontaktlēcām- un ietaupīsiet naudu!

Mitrināšana visas dienas garumā

Air Optix Aqua Multifocal kontaktlēcas ir ar AQUA Moisture System, kas mitrina, pastiprina mitruma saglabāšanos, un nodrošina izcilu komfortu visas nēsāšanas perioda laikā. Pateicoties šij tehnoloģijai, ir iespējams pagarināt lietošanas laiku līdz pat 7 dienām un 6 naktīm. Vienmēr konsultējiet savu acu ārstu pirms izlemiet lietot šāda veida lēcas.

Augstākā skābekļa caurlaidība

Air Optix Aqua Multifocal piemīt piecas reizes lielāka skābekļa caurlaidība nekā hidrogēla kontaktlēcām. Kas vēl vairāk, tām ir vislielākā skābekļa caurlaidība starp visām silikon-hidrogēla un hidrogēla lēcām.Attiecībā uz šo kontaktlēcu skābekļa caurlaidību- vai Jums ir šaubas par vērtību atšķirību, kas ir norādīta mūsu mājaslapā un to, kas ir norādīta uz iepakojums kastītes? Neuztraucieties, tie ir pilnīgi vienādi! Mūsu mājaslapā mēs izmantojam nozares standarta vērtību, kas parāda skābekļa caurlaidību attiecībā pret lēcas biezumu -- norādīts kā (Dk/t). Šī vērtība ir aprēķināta dalot lēcu skābekļa caurlaidību (Dk) ar lēcu biezumu (t). Lielākā daļa ražotāju norāda (Dk/t), un tieši šī iemesla dēļ mes norādām šāda formāta vērtību uz visām mūsu precēm. Taču, Jūsu kontaktlēcu iepakojums var norādīt tikai (Dk) vērtību. Tas tikai nozīmē, ka Jūsu iepakojums norāda pamata bāzes vērtību. Tas arī nozīmē, ka faktiski nav nekādas atšķirības starp to vērtību, kas ir norādīta mūsu mājaslapā un to vērtību, kas ir norādīta uz Jūsu lēcu iepakojuma kastītes.

Parametri - Air Optix Aqua Multifocal (3 lēcas)

Ražotājs: Alcon
Rādiuss (BC) : 8.60
Diametrs (DIA): 14.20
Iepakojuma izmērs: 3 lēcas
ADD (pievienotais) stiprums: +1.00, +2.00, +2.50
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Skābekļa caurlaidība: 138 Dk/t
Nomaiņas grafiks: 30 dienas
Ūdens saturs: 33%
Produkta nosaukums: Air Optix Aqua Multifocal
Stipruma piedāvājums: -10.00 līdz +6.00
Materiāls: Lotrafilcon B
UV filtri:
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
Medicīniska ierīce:

Atsauksmes

92%
155 no mūsu klientiem iesaka šo preci atsauksmes nav pārbaudītas

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?