€ 0

Jūsu groziņā ir sekojošās preces:

Jūsu groziņš pagaidām ir tukšs

Iet uz savu groziņu

Air Optix Aqua (6 lēcas)

€23.99
90%
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums piektdiena 30.10. izvēlies atribūtus...
Pievienot pasūtījumam
€6,29
Šai precei piegāde ir par velti
€23.99
Komplekta piedāvājumi
PIEGĀDE PAR VELTI uz visām kontaktlēcām, brillēm un saulesbrillēm!
Dāvanas par velti pasūtījumiem virs 60€

Air Optix Aqua mēneša kontaktlēcas

Air Optix Aqua kontaktlēcas ir mēneša lēcas no Alcon (Ciba Vision), domātas ikdienas lietošanai. Silikon-hidrogēla materiāls lietots šajās lēcās ir Lotrafilcon B (67%) un pārējie 33% ir ūdens. Šis iepakojums ir ar 6 lēcām.

Augsta skābekļa caurlaidība

Air Optix Aqua kontaktlēcas no Alcon (Ciba Vision) ir lepnas (tāpat kā Air Optix) ar savu augstā skābekļa caurlaidību (kas ir 5× augstāka nekā hidrogēla lēcām), un tā atļauj ik pa laikam lietot lēcas pa nakti- nepārtrauktas lietošanas grafika veids. Jums jākonsultējas ar savu acu ārstu, kurš Jums ieteiks, kā Air Optix Aqua ir pareizi lietot, ja vēlaties nēsāt tās pagarinātā vai nepārtrauktā veidā.

Mēs neiesakām Jums nomainīt kontaktlēcas bez sava acu ārsta konsultācijas vispirms, jo šīs lēcas atšķiras savos optiskajos parametros no citu kontaktlēcu zīmoliem.Attiecībā uz šo kontaktlēcu skābekļa caurlaidību- vai Jums ir šaubas par vērtību atšķirību, kas ir norādīta mūsu mājaslapā un to, kas ir norādīta uz iepakojums kastītes? Neuztraucieties, tie ir pilnīgi vienādi! Mūsu mājaslapā mēs izmantojam nozares standarta vērtību, kas parāda skābekļa caurlaidību attiecībā pret lēcas biezumu – norādīts kā (Dk/t). Šī vērtība ir aprēķināta dalot lēcu skābekļa caurlaidību (Dk) ar lēcu biezumu (t). Lielākā daļa ražotāju norāda (Dk/t), un tieši šī iemesla dēļ mes norādām šāda formāta vērtību uz visām mūsu precēm. Taču, Jūsu kontaktlēcu iepakojums var norādīt tikai (Dk) vērtību. Tas tikai nozīmē, ka Jūsu iepakojums norāda pamata bāzes vērtību. Tas arī nozīmē, ka faktiski nav nekādas atšķirības starp to vērtību, kas ir norādīta mūsu mājaslapā un to vērtību, kas ir norādīta uz Jūsu lēcu iepakojuma kastītes. 

Parametri
Ražotājs: Alcon
Rādiuss (BC) : 8.60
Diametrs (DIA): 14.20
Iepakojuma izmērs: 6 lēcas
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Skābekļa caurlaidība: 138 Dk/t
Nomaiņas grafiks: 30 dienas
Ūdens saturs: 33%
Produkta nosaukums: Air Optix Aqua
Stipruma piedāvājums: -10.00 līdz +6.00
Materiāls: Lotrafilcon B
UV filtri:
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:

Atsauksmes (1)

90%
1x
0x
0x
0x
0x
Novērtē preces
100%
90%

Patīkamas acīm, nepaliek sausas.

Komentāri (1)

Vai ir kādi jautājumi?

Tēma

Zaiga

Vai kontaktlēcu uzglabāšanas kastīte nāk klāt ar šīm Air Optix Aqua lēcām? Vai arī tas jānopērk atsevišķi? Paldies par atbildi.

Atbilde

info@alensa.lv

Sveika! Nē, ar šīm lēcām nenāk komplektā kontaktlēcu uzglabāšanas konteinerītis. Taču ar visiem šķīdumiem tas ir klāt, piemēram, Gelone, Laim-Care, Alvera, utt. Lai jauka diena, Alensa.lv komanda

VISA Master Card AMERICAN EXPRESS DISCOVER PayPal DHL omniva