Adidas AD81 50 6054 Progressor C

Sieviešu Vīriešu
Parametri

Citi izmēri
Ir noliktavā
Kad mēs nosūtām: piektdiena 24.5.
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €9.99 uz pasūtījumiem virs €80.00
Autentiskuma garantija
Cena
€133.90

Visi šīs preces varianti

Par Adidas

Vai vari pavilkt līdzi Adidas brillēm? Atlēti šīs brilles izgatavoja priekš atlētiem. Tādēļ nav vajadzīgs atgādināt par to, ka šis dizains patur iepriekš solīto ar stilīgām, šikīgām brillēm no sezonas uz sezonu.

Ietvaru forma ir vienas lēcas saplūšana, mazliet ar sportisku pieskaņu. Ietvaru krāsa ir balta, kas lieliski piestāv sarkano matu īpašniekiem. Lēcas krāsa ir dzeltena, kas sniedz ideālu skaidrumu zemas gaismas apstākļos. Lēcas krāsa ir zelta, kas ir lieliska dziļuma uztverei un zemas gaismas apstākļos. Lēcas ir pārklātas ar spoguļpārklājumu, kas palīdzēs Jūsu redzei ar samazinot spožus apgaismojumus. Materiāls ir lielākoties izgatavots no vieglas un izturīgas plastmasas. Tās īpaši ir piemērotas slēpošanai un snovbordingam. Brilles efektīgi pasargās Jūsu acis no kaitīgajiem UV stariem un mirdzuma atspīduma un tās ir lieliski piemērotas izaicinošos laika apstākļos.

Oriģinālie produkti

Mēs pārdodam tikai un vienīgi oriģinālos brendus un produktus. Pasūtot brilles no Alensa, tās jau ir pieejamas noliktavā un tiks Jums nogādātas pēc iespējas ātrāk. Mēs cenšamies, lai mūsu klienti vienmēr būtu laimīgi. Gadījumā, ja mūsu prece nav attaisnojusi Jūsu prasības un sagaidīto, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu, kura spēs atrast piemērotu Jums risinājumu.