Acuvue Oasys for Astigmatism (12 lēcas)

€52.79
94% iesaka
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums trešdiena 8.12. Stock day info: Tomorrow 8. decembris Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched izvēlies atribūtus...
Ir noliktavā
Pievienot pasūtījumam
€6.29
Šai precei piegāde ir par velti
€52.79
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €7.65 uz pasūtījumiem virs €60.00

Acuvue OasysAstigmātismam 2-nedēļu toriskās lēcas

Acuvue Oasys Astigmātismam ir 2-nedēļu toriskās kontaktlēcas, no Johnson & Johnson firmas, un tās ir īpaši domātas astigmātisma korekcijai. Tās ir jaunākās paaudzes kontaktlēcas, un turpina Acuvue Advance for Astigmatism zīmola tradīciju. Šo kontaktlēcu ražotājs apgalvo, ka no Acuvue Advance uz Acuvue Oasys var bez grūtībām pāriet bez acu speciālista apmeklējuma- taču tikai tajā gadījumā, ja visi kontaktlēcu parametri ir tieši tādi paši un bez izmaiņām (dioptrija, cilindrs, ass, lēcas līkne).

Acuvue Oasys for Astigmatism ir ar augstu skābekļa caurlaidību un stabili atrodas uz Jūsu acs bez liekām novirzēm. Līdzīgi kā sfēriskā versija, Acuvue Oasys, Acuvue Oasys for Astigmatism kontaktlēcas ir izgatavotas no ļoti caurlaidīga materiāla, SENOFILCON B, un ir ar 38% ūdens sastāvu. Un kas vēl vairāk, šīs lēcas ir aprīkotas ar HYDRACLEAR PLUS tehnoloģiju/b>, kas nodrošina lēcu ērtumu un nepieciešamo mitrumu visas dienas garumā.

Stabila korekcija

Šo kontaktlēcu Paātrinātais Stabilizācijas Dizaina (Accelerated Stabilisation Design) tehnoloģija sniedz izcilu kontaktlēcu stabilizāciju uz Jūsu acs.Šī tehnoloģija pielieto acs mirkšķināšanu, tādejādi nodrošinot lēcas pareizu cilindrisko novietojumu uz acs ābola. Katrs mirkšķinājums ievirza kontaktlēcu tās pareizajā vietā, kur tās cilindrs noregulē radzenes nevienmērību.

UV aizsardzība

Acuvue Oasys for Astigmatism kontaktlēcas ir aprīkotas ar UV aizsardzību, kas nosedz vairāk nekā 95% UV-A un 99% UV-B radiācijas un aizsargā vissvarīgākās acs daļas. Jūsu acis būs lieliski aizsargātas, un Jūs beidzot spēsiet izbaudīt lielisku ērtību. Tomēr ir ieteicams nēsāt saulesbrilles, kas bloķē UV radiāciju un tādejādi sniedz labāku aizsardzību, jo pat vislabākās lēcas nespēj pilnībā pasargāt Jūsu acis (to izmēra dēļ).

Ilglaicīgas nēsāšanas lietošana

ACUVUE OASYS for ASTIGMATISM kontaktlēcas ir īpaši izgatavotas un piemērotas divu nedēļu nēsāšanas posmam. Tās ir jāizņem katru vakaru un jādezinficē tām piemērotā kontaktlēcu konteinerītī un šķīdumā. Cits nēsāšanas veids ir pagarinātas nēsāšanas lietošana- septiņas dienas un sešas naktis. Šī iespēja ir jāapsver tikai un vienīgi ar acs ārsta apstiprinājumu. Ja tiek izvēlēts šāds nēsāšanas veids, atceries, ka lēcas ir jāpārstāj lietot un jāizmet ārā pēc septiņām dienām.

Parametri
Ražotājs: Johnson and Johnson
Diametrs (DIA): 14.50
Rādiuss (BC) : 8.60
Iepakojuma izmērs: 12 lēcas
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Skābekļa caurlaidība: 129 Dk/t
Nomaiņas grafiks: 14 dienas
Ūdens saturs: 38%
Produkta nosaukums: Acuvue Oasys for Astigmatism
Cilindra papildu jauda: -0.75 līdz -2.75
Stipruma piedāvājums: -9.00 līdz +6.00
Materiāls: Senofilcon A
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
UV filtri:
GUDRA
ALTERNATĪVA
Par velti
piegāde
Populārs

TopVue Premium for Astigmatism (6 lēcas)

Ir noliktavā
  • Augsts skābekļa caurlaidības līmenis
  • Augsts ūdens sastāvs
  • Naudas atgriešanas garantija
Cena tikai: €26.99
GUDRA
ALTERNATĪVA

Atsauksmes

94%
43 no mūsu klientiem iesaka šo preci

Komentāri

Vai ir kādi jautājumi?