Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe (30 lēcas)

€24.99
99% iesaka
Šai precei piegāde ir par velti
Ir noliktavā
Paredzamais nosūtīšanas datums pirmdiena 27.3. izvēlies atribūtus...
Šai precei piegāde ir par velti
€24.99
Dāvana par velti vērtībā līdz pat €8.59 uz pasūtījumiem virs €80.00

Acuvue Oasys 1-Day kontaktlēcas

Acuvue Oasys 1-Day (vienas dienas lēcas) no Johnson & Johnson ir silikon-hidrogēla lēcas, izgatavotas ar ražotāja patentēto HydraLuxe tehnoloģiju, kas nodrošina Jūsu acu ērtumu un svaigumu visas dienas garumā. Šīs lēcas ir lieliski piemērotas cilvēkiem pat ar ļoti jūtīgām acīm vai dažādām alerģijām.

Acuvue Oasys 1-Day ir arī pieejamas iepakojumā ar 90 lēcām.

HydraLuxe tehnoloģija

Lēcas, kuras ir izgatavotas ar HydraLuxe tehnoloģiju, satur molekulas, kas dabiski ir līdzīgas cilvēka asarām. Mitrinošās vielas ir “iesūcinātas” lēcu materiālā, un nav tikai uz lēcu virspuses. Tas nodrošina, ka sausās acs sindroms vai citas neērtības sajūtas tiek novērstas. Šīs molekulas uzlabo acs dabisko pārklājumu un nodrošina acs veselību un ērtumu nēsāšanas laikā.

Ērtība un aizsardzība

Vienas-dienas kontaktlēcas ir uzskatītas par vienu no veselīgākajām lēcu nēsāšanas iespējām. Jaunu pāra lietošana katru dienu ievērojami samazina nepatīkamo infekcijas riska iespēju. Tas arī samazina vajadzību lielam daudzumam lēcu konteineru vai kopšanas šķīdumu pirkšanu.

Acuvue Oasys 1-Day kontaktlēcas ir ar UV filtriem, kas nobloķē 90% UVA un gandrīz 99% UVB radiācijas. Tomēr atceries, ka ir ļoti ieteicams nēsāt arī saulesbriles pilnīgai aizsardzībai no saules kaitīgajiem stariem, jo lēcas spēj nosegt tikai mazu daļu no Jūsu acs.

Parametri - Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe (30 lēcas)

Ražotājs: Johnson and Johnson
Rādiuss (BC) : 9.00, 8.50
Diametrs (DIA): 14.30
Iepakojuma izmērs: 30 lēcas
Nomaiņas grafiks: 1 diena
Derīguma termiņš : 12 mēneši un vairāk
Skābekļa caurlaidība: 121 Dk/t
Ūdens saturs: 38%
Produkta nosaukums: Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe
Stipruma piedāvājums: -12.00 līdz +8.00
Piemērotas gulēšanai (nakts)?:
Materiāls: Senofilcon A
UV filtri:
Medicīniska ierīce:

Atsauksmes

99%
670 no mūsu klientiem iesaka šo preci atsauksmes nav pārbaudītas

Komentāri (4)

Vai ir kādi jautājumi?
Edgars K.

Vai var nēsāt, ja spēlēju futbolu?

Atbilde info@alensa.lv

Labdien, Jā, lēcas var nēsāt, ja nodarbojieties ar sportu, izņemot peldēšanu vai ar ūdeni saistītām sporta nodarbībām. Alensa.lv komanda

Alina

Silikonhidrogela lecas, dabiski saklajas ar manam acim. Pashai ir sausas acis ljoti biezhi, tadel nakas lietot daudz pilinu- ar shim lecam mazak pilienu vajaga- takshto sudzeties nevar. Tik zhel ka nevar mazaku iepakojumu iegadaties bet visuma ok.

Ainārs

Vai ir iespēja pasūtīt ar mazāku rādiusu? man 8.5 ir par liels, vajag 8.2!!! Help!!!

Atbilde info@alensa.lv

Sveicināti, Diemžēl, šīs lēcas nāk ar tādu rādiusu, kāds ir minēts pie parametriem. Taču, uz Jūsu e-pastu ir nosūtīta papildus informācija par citām lēcām, kuru rādius ir 8.2. Ar cieņu, Alensa.lv komanda

Igo

Derīguma termiņš? te kāpēc nav norādīts????

Atbilde info@alensa.lv

Labrīt, Lūdzu, norādiet, kādas tieši lēcas ir nepieciešamas un derīgum termiņš tiks Jums paziņots. Derīguma termiņš, atkarībā no stipruma kombinācijām, var būt atšķirīgs- tomēr mēs parasti nosūtām tās, kuru beigu termiņš ir 1.5-2.5 gadi. Ar cieņu, Jūsu Alensa.lv komanda