€ 0

Jūsu groziņā ir sekojošās preces:

Jūsu groziņš pagaidām ir tukšs

Iet uz savu groziņu
Mēs izsūtam Jūsu pasūtījumus tūlītēji! Tomēr, mēs silti iesakām, ka Jūs veicat pasūtījumus laicīgi, jo kurjeri var tikt aizkavēti pašreizējās situācijas dēļ. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Omivas kurjeri nevar pieņemt maksājumus skaidrā naudā piegādes laikā. Tādēļ, ja vēlaties samaksāt par savu pasūtījumu piegādes laikā, lūdzu, izvēlieties tuvāko izņemšanas punktu.

Acu Pilieni& Acu Aerosoli

Acu pilieni un acu aerosoli spēj samazināt nepatīkamo neērtības sajūtu, kas bieži tiek asociēta ar sausām, iesarkanām vai aizkarinātām acīm. Acu pilieni un smidzināmie aerosoli spēj pievienot un pat aizvietot Jūsu acīm tik nepieciešamo mitrumu, un tajā pašā laikā nodrošinot labāku un patīkamāku redzi. Pilienu lietošana ir viegli apvienojuma ar visa veida mīksto kontaktlēculietošanu. Mūsu e-veikalā pieejamie pilieni var tikt iegādāti dažādos veidos- šķidrā, gēla veida, smidzināmo (aerosola veids). Piemēram, Gelone acu pilieni ir šķidrie pilieni ar 30 dienu lietošanas periodu, un ir īpaši efektīvi pret nelabvēlīgajiem laika faktoriem- vējš, migla, sezonas alerģijas, utt. Laim-Care Gel pilieni spēj nodrošināt ilgāku komforta sajūtu, jo to sastāvā atrodas dabiskie mitrinātāji nātrija hialuronāta veidā.

Acu aerosoli, tādi kā Laim Moisture piedāvā lielisku risinājumu tiem cilvēkiem, kuri nejūtas ērti lietojot tik ierastos acu pilienus. Aerosolu ir jālieto, kad acs plakstiņi ir aizvērti. Šo smidzināmo aerosolu īpašā formula viegli iesūcas cilvēka ādā, dodot tūlītēju atvieglojuma sajūtu. Īpašā aerosola pudelīte ir pakļauta mazākam infekciju riskam, un šī veida šķīdums ilgst ilgāk nekā pilienu pudelītes. Smidzināmos aerosolus ir daudz vieglāk pielietot kustībā, kā arī tie spēj samazināt acs sausuma un apsārtuma sajūtu- tik bieži asociēta ar datora redzes sindromu.

Ir noliktavā
Ir noliktavā
€4.89
Ir noliktavā
Ir noliktavā
€6.89
VISA Master Card AMERICAN EXPRESS DISCOVER PayPal DHL omniva
Top